reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mój dzidziulek tak się wierci dzisiaj, pierwszy raz w ciągu dnia, nie wiem czy to te 3 czekoladki :D
Czy głośna muzyka :D
Też mam ochotę na zupę, ostatnio od teścia dostałam nogę z indyka, ogromna. Ale powiem Wam, że jakoś takie wiejskie mięso mnie strasznie obrzydza....oto co sieciówki ze mną zrobiły :(
 
reklama
Hej dziewczyny.
Fajnie było by tą listę za datami porodu ułożyć wg kolejności.

Umówiłam się na prenatalne, mam je w tym samym dniu jak wizytę u mojej gin, z tym że wizyta później, więc jeszcze muszę podskoczyć do niej po skierowanie.. Mówiłam jej że wg moich obliczeń pójdę tam za 3-4 tygodnie,
A ona stwierdziła że najwyżej przyjdę po skierowanie..
Jak to położna podsumowała, to znów "będzie kolejna wizyta"..[emoji37]
No nic dobrze że nie mam daleko.
 
Hej dziewczyny.
Fajnie było by tą listę za datami porodu ułożyć wg kolejności.

Umówiłam się na prenatalne, mam je w tym samym dniu jak wizytę u mojej gin, z tym że wizyta później, więc jeszcze muszę podskoczyć do niej po skierowanie.. Mówiłam jej że wg moich obliczeń pójdę tam za 3-4 tygodnie,
A ona stwierdziła że najwyżej przyjdę po skierowanie..
Jak to położna podsumowała, to znów "będzie kolejna wizyta"..[emoji37]
No nic dobrze że nie mam daleko.
No ale ona jest wg kolejności ;)
A co do tego skierowanie to jakiś totalny bezsens :(
 
Mój dzidziulek tak się wierci dzisiaj, pierwszy raz w ciągu dnia, nie wiem czy to te 3 czekoladki :D
Czy głośna muzyka :D
Też mam ochotę na zupę, ostatnio od teścia dostałam nogę z indyka, ogromna. Ale powiem Wam, że jakoś takie wiejskie mięso mnie strasznie obrzydza....oto co sieciówki ze mną zrobiły :(
Moj tak samo ;) wczoraj i dzisiaj daje bardzo o sobie znac ;) to chyba przez slodycze bo zjadlam i sie wierci :D

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
20180105_132329.jpg


My spacerujemy. Niecałą godzinę, a tyłek i pachwiny juz mnie bolą. Kiedyś po 3h potrafiłam z wózkiem chodzić.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20180105_132329.jpg
    20180105_132329.jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 443
No ale ona jest wg kolejności ;)
A co do tego skierowanie to jakiś totalny bezsens :(
Nie patrzyłam na początek i nie widziałam że jest ta lista, myślałam że tylko się wpisujemy...
Ach ten mózg ciążowy.[emoji12]

A co do skierowania to dr myślała że pójdę później, choć mówiłam że wg moich obliczeń będzie to 23 albo 30, no ale co ja tam wiem..[emoji6] (dr do kt chodzę jest tam 1x w tygodniu).
 
Moj tak samo ;) wczoraj i dzisiaj daje bardzo o sobie znac ;) to chyba przez slodycze bo zjadlam i sie wierci :D

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja tam się staram wsłuchać w swoje ciało i chyba coś czuje... chociaż nie wiem:p ciągle burczy w jelitach ale tak wyżej a jak rękę przyłoże do podbrzusza to czasem czuje tak jakby lekkie banki w jelicie.. hmm to pierwsza ciąża więc nie wiem czy to to ale te jelitowe są silniejsze, wyżej i "głębiej " a te w podbrzuszu tak jakby pod skórą..
No nic muszę czekać i zobaczę czy faktycznie to jest to:D

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
Co do listy to nie widzę jej - może by to któraś w opis dała jak te suwaki? Czy gdzieś to mozns znaleźć?

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry