reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja zamierzam najwcześniej w marcu zacząć kupować cokolwiek. Wcześniej to tylko listy przygotuję i skonsultuję co mi jest potrzebne dla córci a co do szpitala. Mój to mówi (ma córkę 5 lat) że wózek to nawet i po porodzie kupimy bo to nie jest najpilniejsze :) i chyba ma rację. Nie będę się spinać. Nawet koleżance która ma mi przysłać po swoim synku rzeczy powiedziałam, że OK ale za jakiś czas bo dla mnie to za wcześnie. W tych czasach to żaden problem upolować okazje i promocje więc skupiamy się teraz na ciąży :)
 
reklama
Ja również kompletuje listę rzeczy, które bedą mi potrzebne. Jakoś narazie boje sie czegokolwiek kupować. Chodzę, oglądam, dotykam i sie rozczulam ale czekam. Tez pewnie koło marca wybiorę sie na pierwsze zakupy.
Niemniej jestem przerażona tym wszystkim, ogromem rzeczy jakie trzeba przygotować itd. Ale bardzo sie cieszę :)
Miłego czwartku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rady od obecnych mamusiek co warto a czego nie warto od razu kupować zawsze cenne! Po nowym roku planuje zrobić listę co trzeba kupić i powoli się zorientować co gdzie i jakiej firmy jest najlepsze. Teraz oglądam wózki w necie i może mi podpowiecie. Podobaja mi się modele z firmy x-lander i bebetto. Parametry mają podobne, ten drugi nieco tańszy. Chodzi o takie 2 w 1. Czy któraś z was miała takie wózki lub słyszały jakieś rzetelne opinie? Bo w necie jak zawsze same sprzeczności...
 
My mamy spacerówkę bebetto rainbow i niby ok, pompowane, skrętne koła, ale jakość wykonania kiepska, mąż narzeka, a jak dla mnie byle jeździ, jest wygodny dla córki...

Znajomi mieli bebetto 3w1, ale nie wiem jaki model i nie narzekali..

Ja ostatnio miałam okazję pojeździć trochę wózkiem koleżanki Adamex bartella i jak dla mnie super jest, porządną rama, skrętne koła..
Rozważam zakup od niej tego wózka, bo będzie koło wiosny sprzedawać, ale to na spokojnie sobie podjedziemy tam, zobaczymy jak wyglądały spacerówka i gondola, jaki jest po złożeniu, bo niby dość duży..

Najlepiej wybierz sobie jakieś 2 modele, kt Wam się podobają, sprawdzicie w sklepie jak wygląda i poszukajcie używanego w okolicy.
 
Rady od obecnych mamusiek co warto a czego nie warto od razu kupować zawsze cenne! Po nowym roku planuje zrobić listę co trzeba kupić i powoli się zorientować co gdzie i jakiej firmy jest najlepsze. Teraz oglądam wózki w necie i może mi podpowiecie. Podobaja mi się modele z firmy x-lander i bebetto. Parametry mają podobne, ten drugi nieco tańszy. Chodzi o takie 2 w 1. Czy któraś z was miała takie wózki lub słyszały jakieś rzetelne opinie? Bo w necie jak zawsze same sprzeczności...
nie znam tych modeli, ale przy wózkach zawsze warto sprawdzić, czy Wam się do samochodu zmieści ;) oczywiście zakładając, że będziecie w ten sposób wózek transportować. znajomi tak kupili super wypasiony wózek, tylko później nie mieli go jak w samochodzie upchnąć...
 
Dziewczyny może warto założyć taki osobny wątek typu "wyprawka dla maluszka" ? mogłybyśmy tam pisać o naszych listach, co warto kupić, nad czym się zastanowić.
Za niedługo do wstępnej listy dołączą kosmetyki, rzeczy dla mamy do szpitala, dla dziecka.

Chętnie bym też się dowiedziała od mam, które urodziły latem jak wygląda wasza wyprawka. Ja rodziłam zimą to mam inne doświadczenie, a tak szczerze zastanawiam się co na start, jak ubierać latem malucha, jaki rożek, czy otulacz, jednak będzie ciepło jak się urodzą maluchy. Tak samo do spania maluszka, do wózka itd :)
 
My mamy spacerówkę bebetto rainbow i niby ok, pompowane, skrętne koła, ale jakość wykonania kiepska, mąż narzeka, a jak dla mnie byle jeździ, jest wygodny dla córki...

Znajomi mieli bebetto 3w1, ale nie wiem jaki model i nie narzekali..

Ja ostatnio miałam okazję pojeździć trochę wózkiem koleżanki Adamex bartella i jak dla mnie super jest, porządną rama, skrętne koła..
Rozważam zakup od niej tego wózka, bo będzie koło wiosny sprzedawać, ale to na spokojnie sobie podjedziemy tam, zobaczymy jak wyglądały spacerówka i gondola, jaki jest po złożeniu, bo niby dość duży..

Najlepiej wybierz sobie jakieś 2 modele, kt Wam się podobają, sprawdzicie w sklepie jak wygląda i poszukajcie używanego w okolicy.
Ja też zastanawiam się nad wózkiem 2w1 adamex i bebetto ale nie wiem dokładnie jakie modele jeszcze. Kupię na pewno nowe, tzn moi rodzice zadeklarowali się że kupią wózek dla wnuka :-) jestem bardziej za adamexem jest większy i bardziej stabilny się wydaje a dodatkowo do niego pasuje fotelik maxi cosi który mam już położony od koleżanki
 
Dziewczyny może warto założyć taki osobny wątek typu "wyprawka dla maluszka" ? mogłybyśmy tam pisać o naszych listach, co warto kupić, nad czym się zastanowić.
Za niedługo do wstępnej listy dołączą kosmetyki, rzeczy dla mamy do szpitala, dla dziecka.

Chętnie bym też się dowiedziała od mam, które urodziły latem jak wygląda wasza wyprawka. Ja rodziłam zimą to mam inne doświadczenie, a tak szczerze zastanawiam się co na start, jak ubierać latem malucha, jaki rożek, czy otulacz, jednak będzie ciepło jak się urodzą maluchy. Tak samo do spania maluszka, do wózka itd :)
Jestem za :-) chociaż jeżeli chodzi o pogodę to jest ona nieprzewidywalna. U mnie np w tym roku na Podlasie więcej było brzydkiej pogody latem niż słonecznie. A nawet jak było słonecznie to było chłodno przez wiatr więc de facto lato okropne było.
 
Hej Wam :)
Jako, że świąteczne resztki zjedzone -od dzisiaj mam super postanowienie, a mianowicie robię sobie ZAKAZ słodyczy i szeroko pojętego obżarstwa :p Przesadzałam zdecydowanie, a wiem, że jak tak dalej pójdzie to będę niedługo płakać wchodząc na wagę. Ewentualne zachcianki możliwe tylko i wyłącznie w weekend i to w sensownych, ludzkich ilościach. Trzymajcie kciuki za moją silną wolę :)

Co do wyprawki to ja jeszcze zupełnie nic nie kupiłam ani dla maluszka ani dla siebie nic ciążowego. Chyba dopiero badania połówkowe dadzą mi zielone światło. Póki co też orientuję się na necie co, gdzie i jak kupić. Też chcę rozłożyć te zakupy na dłuższy czas, żeby finansowo bardzo nie ucierpieć

Jestem jak najbardziej ZA nowym wątkiem wyprawkowym :) Przyda się.
 
reklama
Hej Wam :)
Jako, że świąteczne resztki zjedzone -od dzisiaj mam super postanowienie, a mianowicie robię sobie ZAKAZ słodyczy i szeroko pojętego obżarstwa [emoji14] Przesadzałam zdecydowanie, a wiem, że jak tak dalej pójdzie to będę niedługo płakać wchodząc na wagę. Ewentualne zachcianki możliwe tylko i wyłącznie w weekend i to w sensownych, ludzkich ilościach. Trzymajcie kciuki za moją silną wolę :)

Co do wyprawki to ja jeszcze zupełnie nic nie kupiłam ani dla maluszka ani dla siebie nic ciążowego. Chyba dopiero badania połówkowe dadzą mi zielone światło. Póki co też orientuję się na necie co, gdzie i jak kupić. Też chcę rozłożyć te zakupy na dłuższy czas, żeby finansowo bardzo nie ucierpieć

Jestem jak najbardziej ZA nowym wątkiem wyprawkowym :) Przyda się.
Trzymam kciuki ja też mam takie postanowienie by trochę się ograniczyć ze słodyczami i pozwolić sobie na coś słodkiego jedynie przy weekendzie i zacząć mniej i zdrowiej jeść. W święta też przesadzilam i pewnie lekarz będzie niezadowolony z mojej wagi.
Ja narazie kupiłam sobie jedynie w Lidlu rajstopy ciążowe i bluzkę, dwie pary legionów ciazowych i wczoraj w H&M dwie bluzeczka i spodnie. A dla małego mam odłożone u koleżankę łóżeczko i fotelik :-)
 
Do góry