reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć przyszłe mamusie ;)

Dołączam do Was z terminem na 18.06.
i pytaniem jak Wasze nastroje? Czy macie wahania tzw. "gorsze dni":confused2: czy odwrotnie jesteście jak kwiat lotosu:blink:?
Witaj rozgość się.
Powiedz kilka słów o sobie, czy masz już dzieci itp..

Z nastrojami różnie, ale w odróżnieniu od 1szej ciąży nie mam takich skrajnych wahań nastroju, więc raczej kwitnąco.
[emoji6]
 
Mam 31 lat i to nasza pierwsza dziecina :)
Mąż oszalał z radości a ja pełna obaw z otuchą czytam Wasze wpisy ;)

Płeć znamy od 12 tyg - chłopiec i póki co czekam na pierwsze ruchy. Bo jakos nie czuje ciąży o_O

Jestem szczupla ale w biodra obdarzona i liczę na łaskę natury ;) przy porodzie.
... zaparcia mnie zrujnują i woda nie pomaga o_O
 
Mam 31 lat i to nasza pierwsza dziecina :)
Mąż oszalał z radości a ja pełna obaw z otuchą czytam Wasze wpisy ;)

Płeć znamy od 12 tyg - chłopiec i póki co czekam na pierwsze ruchy. Bo jakos nie czuje ciąży o_O

Jestem szczupla ale w biodra obdarzona i liczę na łaskę natury ;) przy porodzie.
... zaparcia mnie zrujnują i woda nie pomaga o_O
Na zaparcia Laximama z apteki :)
 
Oo właśnie poduszka, my kupiliśmy tą duża taka i to było Super, do spania nie używałam bo wcale mi nie było wygodniej, normalnie też spało mi się dobrze, ale potem do karmienia, czy ułożenia dziecka bomba!
A dostałam też ten taki mały rogal do karmienia i moim zdaniem lipa, nie wygodnie mi się na nim karmiło.
Ta duża poduszka bardziej się poddaje, można ją układać jak się chce..
A u mnie zupełnie odwrotnie - duża lipa, mała super ;)
 
Rady od obecnych mamusiek co warto a czego nie warto od razu kupować zawsze cenne! Po nowym roku planuje zrobić listę co trzeba kupić i powoli się zorientować co gdzie i jakiej firmy jest najlepsze. Teraz oglądam wózki w necie i może mi podpowiecie. Podobaja mi się modele z firmy x-lander i bebetto. Parametry mają podobne, ten drugi nieco tańszy. Chodzi o takie 2 w 1. Czy któraś z was miała takie wózki lub słyszały jakieś rzetelne opinie? Bo w necie jak zawsze same sprzeczności...
Ja miałam x-lander i bardzo szybko się go pozbylam, bo był mega sztywny, zero amortyzacji. Chyba, że w nowych wersjach coś się zmieniło...
 
reklama
Do góry