reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Oj to już musisz go w nocy przekonać.
[emoji23][emoji23][emoji6]
Niech zapakuja od razu w papier świąteczny to może się go przekona.
Albo porozmawiaj z rodzicami ze to prezent od nich żebyś się męczyć nie musiała...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
z tym przekonywaniem w nocy będzie ciężko bo się rozchorował mi :) uzyję swojego uroku chyba :) zawsze jak zapytam: kofasz mnie? to pyta co znowu zrobiłaś :D
 
reklama
Jak to jest możliwe, że aż tyle z Was czeka na wyniki testu PAPA. W wawie krew pobiera się dzień przed USG i wynik USG jest odrazu z testem PAPA i pełnym opisem, co lekarzowi zajmuje jakieś 10 minut max ;/

Nie wiem jak to wygląda. Opis USG miałam od ręki, a na krew musiałam czekać tydzień dokładnie.
Zależy od organizacji pewnie.
 
Nie wiem jak to wygląda. Opis USG miałam od ręki, a na krew musiałam czekać tydzień dokładnie.
Zależy od organizacji pewnie.
ech... no cóż im nie zależy tak jak nam. Ja za to dostałam pierwsze wynagrodzenie z ZUS za cały miesiąc .... prawie 1/4 mniej niż brałam dotychczas :( aż do kadrowej maila wysłałam z prośbą o wyliczenia.
 
Czemu tyle mniej??

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam pojęcia. Mam nadzieję że się dowiem ale pewnie już po świętach. zwolnienie miałam na 4tyg dostarczone już dawno i ono jest do 03 stycznia. Wynagrodzenia za grudzień mamy wypłacane wcześniej zawsze ze względu na zamknięcie roku. porażka
 
Ja mam siostrę 6 lat młodszą. Taka sama różnica będziemy między moimi dziećmi.
Biłyśmy się dzień w dzień, rozrywaliśmy sobie ubrania, szło na talerze, sąsiedzi dzwonili do mamy do pracy, skarżyli na nas. Jak się wyprowadziłam tak od 7 lat żyć bez siebie nie możemy :) Dzień w dzień telefon, messenger caly czas, mieszka dwa bloki dalej ode mnie. W ogień bym wskoczyła za nią :)

Sernik piecze się ! :) A ja opadłam z sił, po jednym serniku, a myślałam, że dzisiaj podłogi umyję yhym... :) Nie te zasoby energii, nie ta siła.
Dziś wstałam lewą nogą, od rana mam bardzo zły humor..Masakra ;]
Moja córka też wstała lewą nogą [emoji23]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to jest możliwe, że aż tyle z Was czeka na wyniki testu PAPA. W wawie krew pobiera się dzień przed USG i wynik USG jest odrazu z testem PAPA i pełnym opisem, co lekarzowi zajmuje jakieś 10 minut max ;/
W Żorach miałam w ten sam dzień USG i pobieraną krew, wynik skorygowany o test Papa miałam na mailu 3 dni później.. Nie musiałam tam 2 razy jeździć, to jakieś 20 kilka km, niby nie daleko, ale zawsze..
A.

Jak to jest możliwe, że aż tyle z Was czeka na wyniki testu PAPA. W wawie krew pobiera się dzień przed USG i wynik USG jest odrazu z testem PAPA i pełnym opisem, co lekarzowi zajmuje jakieś 10 minut max ;/


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak przekonać partnera że to co pojawiło się w domu nagle po świętach to przyniósł Mikołaj :) a nie ja sobie sama zamówiłam na allegro? :)
Chodzi o taki fajny regulowany stolik na laptopa ewentualnie jedzenie :) brzuchol rośnie a my mamy tylko niską ławę :)
A może daj to np rodzicom żeby dali to jako prezent pod choinkę? [emoji3]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W Żorach miałam w ten sam dzień USG i pobieraną krew, wynik skorygowany o test Papa miałam na mailu 3 dni później.. Nie musiałam tam 2 razy jeździć, to jakieś 20 kilka km, niby nie daleko, ale zawsze..
A.




Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
no to jeszcze do przyjęcia ale 7-10 dni czekać na to to przegięcie bo to przeciez sa dwie trzy dane do dopisania do tego co jest liczone po USG. Bez sensu robić to drugi raz
 
Do góry