reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja na Wigilię planuje upiec ciasto i jakieś ciasteczka małemu. Bo tych słodkości wigilijnych nie dostanie. Za dużo w nich cukru. Resztę niech sobie wcina. Nawet od soli biorę na wstrzymanie. [emoji28]

No i wiadomo, grzyby trzeba będzie z pierogów wydłubać [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Emkowa bardzo mi przykro. Taka smutna informacja i to przed świętami. tule mocno:*

@Blackberry trzymaj się Kochana. To jeszcze nic nie przesądza. A jak inne parametry? Badanie robił lekarz z certyfikatem?

@kasiaa12 to smutne, że masz takiego męża. Mogłaś olać te firanki, to jest naprawdę niebezpieczne. Jeśli Cię boli spojenie to możesz mieć to co ja czyli rozejście spojenia. Ja w czwartek idę do fizjoterapeutk, która zajmuje się właśnie takimi rzeczami. Mam nadzieję, że mi pomoże bo mi ból promieniuje na całą miednicę i biodra i chodzić nie mogę.
 
Czesc
Dziewczyny zycze Wam samych cudownych wieści przed świętami, zdrowych dzieciaczkow.
Ja dopoero co dołączyłam a juz się "odlaczam".
Serduszko mojego malenstwa przestalo bić.
Zgasła jakas czesc mnie :sad::-( :(

Bardzo mi przykro, miałam nadzieję, że takie informacje już za nami :(

A naryczałam się jak głupia... Nie wykrył u dzidziusia kości nosowej :sad: według usg jestem w 12t 2d . W czwartek mam jechać zrobić test Papp-a. Mam nadzieję,że będzie wszystko ok :-( :(

Na jakim sprzęcie było robione badanie? Może przejdź się jeszcze do innego lekarza z certyfikatem i lepszym sprzętem? test Pappa to statystyka, nie da pewności co do zdrowia dziecka, ja bym powtórzyła na spokojnie USG u kogoś innego.

Ale wam dobrze. Mężowiw wam pomagają sprzątać. Ja od swojego usłyszałam " nie rób z siebie ofiary"! Dziś na jego oczach zdejmowalam firanki a potem je wieszalam. Mylam i odkurzalam podłogi. Mylam okna jeszcze muszę dywan przetrzeć.
Od dwóch tygodni nie mam czasu dla siebie. Prócz paru sekund na toaletę i 2 min na bardzo szybki prysznic.
Ja już mam tego dość 'wszystkiego. Jak tak dalej będzie to święta spędzimy oddzielnie. Bo po co mamy razem jak i tak nie siedzimy razem przy stole bo ciągle muszę biegać za młodym..

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie lubię oceniać nie znając kontekstu, ale nie bardzo sobie potrafię coś takiego wyobrazić. Mój prał i wieszał firanki, robi pranie, prasuje, gotuje, sprząta i właściwie robi dokładnie to samo co ja. I nie uważam, żeby to było coś wybitnego, po prostu sprawiedliwy podział. Niestety, ale często jest tak, że same pozwalamy na to żeby tak się sprawy miały. Po prostu tego nie rób, niech się chłop ogarnie i pokaże, że ma jaja bo póki co to taki bardziej pasożyt. Z góry przepraszam jesli za ostro, no ale ręce opadają :crazy:
 
@Emkowa przykro to czytać...żadne słowa ci nie pomogą ale uwierz że jeszcze będziesz szczęśliwa

@Blackberry Wlasnie tak jak pisała @Olasec lekarz miał kwalifikacje? Sprawdzalas czy jest na liście? Faktycznie szkoda że musisz czekać na test do czwartku...może w między czasie idź do kogoś na konsultacje?

@Asia2104 ja byłam u gina w pt i dostałam globulki ...od jakiegoś czasu śluz zrobił się zoltawy i wzięłam 3 codziennie i teraz kolejne 3 co dwa dni...I już żadnego śluzu prawie nie mam...tylko z rana jak siusiam....te infekcje są paskudne ....teraz nie będę się cykala i zgadywala tylko będę chodziła i prosiła żeby mi zrobił kontrolny wymaz...

Któraś pisała o leukocytach...?Ale to chyba chodziło o leukocyty w moczu...?norma do 5 we krwi jest do 11...


 
Kasiaa12 zgadzam się z @pea ...kopnij go w dupe i niech się ogarnie facet
Ja fakt pomylam sama okna jak mój był w pracy...na zakupy to chodzimy razem bo on dźwiga...coś tam posprzatalam bo siedzę sama w domu cały dzień dobrze się czuje i się nudzę ale pomimo tego że będzie marudzil że jest zmęczony to i tak sobotnie sprzatanie wie że go nie ominie bo będzie trzeba odświeżyć wszysto i wie że jak będzie pyskowal to pakuje manatki i jadę do rodziców...w zeszłym roku strajkowalam to sam fronty w kuchni pucowal a ja i jego kolega który do niego wpadł pilismy kawę A ten skakał i czyscil ...z resztą zazwyczaj gruntowne porzadki świąteczno imprezowe robimy wspólnie...chce zapraszać niech sprząta...

 
Kasiaa12 zgadzam się z @pea ...kopnij go w dupe i niech się ogarnie facet
Ja fakt pomylam sama okna jak mój był w pracy...na zakupy to chodzimy razem bo on dźwiga...coś tam posprzatalam bo siedzę sama w domu cały dzień dobrze się czuje i się nudzę ale pomimo tego że będzie marudzil że jest zmęczony to i tak sobotnie sprzatanie wie że go nie ominie bo będzie trzeba odświeżyć wszysto i wie że jak będzie pyskowal to pakuje manatki i jadę do rodziców...w zeszłym roku strajkowalam to sam fronty w kuchni pucowal a ja i jego kolega który do niego wpadł pilismy kawę A ten skakał i czyscil ...z resztą zazwyczaj gruntowne porzadki świąteczno imprezowe robimy wspólnie...chce zapraszać niech sprząta...

Wiem ...bywam wredna...

 
Ma certyfikaty i najnowszy sprzęt dlatego jechałam do niego 90 km i na ten test też będę tam jechać. Ale może faktycznie dla pewności zrobić gdzieś indziej też to badanie...
 
Ma certyfikaty i najnowszy sprzęt dlatego jechałam do niego 90 km i na ten test też będę tam jechać. Ale może faktycznie dla pewności zrobić gdzieś indziej też to badanie...
Powtórz usg koniecznie, a tymczasem postaraj się nie stresować, pomimo certyfikatów lekarz to tylko człowiek i mógł się pomylić, podobnie jak mogła zawieść maszyna do Usg :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy Wy też macie takie problemy ze skórą na twarzy? Ja mam tak wyspana twarz że się płakać chce, jak sobie z tym radzicie? :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry