reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny
Wy mówicie ze malo piszecie, ale to ja głównie tylko podczytuje. Jakos ciezko mi czytac na bieżąco.
Jesteśmy właśnie z mężem na Cyprze. Dzis bylismy pół dnia na plaży, także mało przedświąteczny klimat. Ale rozkoszuje sie ta pogodą, bo w sobotę powrót do zimna.
Jeśli chodzi o wyprawke to dla maluszka jeszcze nic nie mam. Ewentualnie dostane cos od siostry.
Ubran ciazowych nie mam poza jednymi spodniami. Wiem ze bede musiala kupic jakas kurte na zime bo moja jest juz opięta.

Chyba bede miala jako ostatnia badania prenatalne, bo dopiero 27 grudnia.
A i najcięższa tez chyba jestem bo startowałam z wagą 99.5kg :(
 
reklama
uwielbiam ule! nawet mam foremki, ale chyba już na te święta nie zdążę zrobić :( na weekend chcę jeszcze upiec jakieś 2-3 rodzaje ciasteczek - obowiązkowo Rudolfy i mam takie nowe foremki z pieczątkami świątecznymi, które chcę wypróbować
ta dziewczyna z FB to pewnie lokalnie tylko można?
Ona na grupie mam z miasta się ogłosiła..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzidzia 6.5cm
Wszystko pięknie ładnie - płci jeszcze nie chciał zdradzić - która umie to odczytywać?:D
Za 4 tyg już powiedział że na pewno będzie widać:)
1513280577-a48caf81d1a1cb40-aaaaaa.jpeg

1513280584-40d4b123a35777fa-aaaaaa.jpeg

Pomierzył go i wszystko w porządku więc prenatalne sobie darujemy:)
 
No trochę roboty z nimi jest.... Dlatego kupię gotówce, bo nie mam foremki ani czasu już na nie ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo matko Dziewczyny czemu wstawilyscie ich zdjęcie? [emoji2] nie znałam ich wcześniej, zobaczyłam I nie wiem jak poradzić sobie z ochotą na nie [emoji2] wyglądają obłędnie [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie sprawdziłam te ule, jestem z niby Śląska a pierwsze słyszę:p zapytam mojej bratowej ona jest z Mikołowa to bardziej :) fakt wyglądają mega muszą być pyszne! A foremki rzeczywiście łatwe na necie do znalezienia. Ale przed świetami chyba już nie zdąże! :(

@AgaRS90 super że wszystko w porządku :) ja do tej pory nie wiem kto siedzi w brzuszku :) trochę niepewności jeszcze, pewnie dopiero na połowkowym się dowiem :)
 
Do góry