reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A to jest bez recepty? Może też spróbuję będę spokojniejsza

Albo lacibios femina?

gannpc0zklvjbsae.png
Bez recepty. To jest profilaktyka po leczeniu. Probiotyk ginekologiczny polecany przez ginekologów
 
reklama
Właśnie sobie zamówiłam kilogram uli kokosowe, czekoladowe i orzechowe, niektóre z ajerkoniakiem a inne z nutellą..
Do odbioru jutro, tylko czy one do Świąt wytrzymają... [emoji38] Będę musiała schować i zapomnieć.
Jutro może ciasteczka będę z młoda robić, bo dziś miałyśmy gości d południa a później proc obiadu nic mi się nie chciało...
A z ulami to taka zabawa a zresztą nie mam foremek. Przeglądałam FB i się ogłaszała dziewczyna więc się skusiłam w tym roku..[emoji15]


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
My mamy tylko moich rodziców i babcię 10 km od nas. Mojego męża rodzice mieszkają 1200km stąd i nie przyjeżdżają do Polski. Tylko kontakt telefoniczny. Ja wychowałam się u babci i świąt bez niej sobie nie wyobrażam, mogę nie iść do rodziców, ale babcia musi być :)
Wy już o połówkowych a ja jutro prenatalne. Stres mam, mąż będzie po nocce, prześpi się tylko z 4h i jedziemy 70km. Nie wiem gdzie jest oddział, gdzie wykonuje się badania - drugi stres.
A największy czy wszystko jest dobrze:)
Trzymajcie kciuki !
 
Jenyyy czy tylko ja wzruszam się nawet przy serialach?
Niedawno płakałam na jakimś reportażu w dzień dobry tvn :p

Dziewczyny dziś mnie koleżanka uświadomiła jak się liczy zasiłek macierzyński... Jestem trochę podłamana... Trochę słabo, że człowiek odkąd pamiętam płacę podatki uczciwie i dostanę niewiele wiecej niz osoby niepracujące które tysiąc złotych dostają ot tak. Jakby średnio się kalkuluje praca. A pracodawca płaci ile płaci...
 
Właśnie sobie zamówiłam kilogram uli kokosowe, czekoladowe i orzechowe, niektóre z ajerkoniakiem a inne z nutellą..
Do odbioru jutro, tylko czy one do Świąt wytrzymają... [emoji38] Będę musiała schować i zapomnieć.
Jutro może ciasteczka będę z młoda robić, bo dziś miałyśmy gości d południa a później proc obiadu nic mi się nie chciało...
A z ulami to taka zabawa a zresztą nie mam foremek. Przeglądałam FB i się ogłaszała dziewczyna więc się skusiłam w tym roku..[emoji15]


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
uwielbiam ule! nawet mam foremki, ale chyba już na te święta nie zdążę zrobić :( na weekend chcę jeszcze upiec jakieś 2-3 rodzaje ciasteczek - obowiązkowo Rudolfy i mam takie nowe foremki z pieczątkami świątecznymi, które chcę wypróbować
ta dziewczyna z FB to pewnie lokalnie tylko można?
 
uwielbiam ule! nawet mam foremki, ale chyba już na te święta nie zdążę zrobić :( na weekend chcę jeszcze upiec jakieś 2-3 rodzaje ciasteczek - obowiązkowo Rudolfy i mam takie nowe foremki z pieczątkami świątecznymi, które chcę wypróbować
ta dziewczyna z FB to pewnie lokalnie tylko można?
Co to są ULE :D ?! Pierwsze słyszę, na Lubelszczyźnie chyba tego nie ma :p
 
reklama
takie orzechowe ciasteczka w formie uli, w środku z nadzieniem:
Link do: ciasteczka ule - Szukaj w Google:
przepyszne!
to chyba śląski wyrób, bo ja nie znałam zanim nie poznałam swojego męża (jest właśnie ze Śląska), ale może w innych regionach też są znane?
Wyglądają mega, ale też chyba są pracochłonne? Jak zobaczę na jakimś jarmarku czy gdzieś to koniecznie muszę spróbować :)
 
Do góry