reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

ale już nie chciałam się kłócić bo sama wiem że się zrobiłam strasznie nerwowa i przewrazliwiona i maleńki drobiazg potrafi mnie doprowadzić to histerii

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale już nie chciałam się kłócić bo sama wiem że się zrobiłam strasznie nerwowa i przewrazliwiona i maleńki drobiazg potrafi mnie doprowadzić to histerii

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
najważniejsze, że będzie kosz dla malucha! strasznie mi się one podobają, ale jakoś nie skusiłam się przy żadnym.
 
Hej Wam! :)

Naaareszcie weekend :)
Ja ze spaniem w sumie nie mam problemu... podobnie jak z jedzeniem :D Póki co w każdej pozycji mogę zasnąć tylko budzę się raz w nocy na siku.

Ja na mojego to się codziennie drę! Pojęcia nawet nie mam o co, ale denerwuje mnie dosłownie WSZYSTKO. Mam nadzieję, że to kwestia hormonów a nie... mojego wrednego charakteru :cool2: i że to jednak minie w końcu.

Zaczęłyście już kompletować wyprawkę? :)
Ja póki co nieśmiało rzucam okiem na dziecięce ciuszki, jeszcze się nie odważyłam dotknąć nawet. I nie, to nie kwestia zabobonów, ale jeszcze się boję jakoś...
 
najważniejsze, że będzie kosz dla malucha! strasznie mi się one podobają, ale jakoś nie skusiłam się przy żadnym.
już się trochę uspokoilam. No trudno pojadę sama . jakoś to przeżyje [emoji14] ale mam straszne jazdy przez te hormony i tylko oczekuje od mojego że to zrozumie ale jakoś ciężko mu to idzie . wierzcie mi że jestem zupełnie inna osoba niż przed ciaza. staram się nad sobą panować ale czasem mi nie wychodzi. dlatego nigdy nie mogłam stosować żadnej anty hormonalnej bo minimalne zmiany poziomu hormonów u mnie i dostaje szału. mój organizm straszne reaguje.w każdej ciąży tak między 8 a gdzieś 16-18 tyg dostawalam się nie do życia
potem jakoś się chyba przyzwyczajam i jest ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam! :)

Naaareszcie weekend :)
Ja ze spaniem w sumie nie mam problemu... podobnie jak z jedzeniem :D Póki co w każdej pozycji mogę zasnąć tylko budzę się raz w nocy na siku.

Ja na mojego to się codziennie drę! Pojęcia nawet nie mam o co, ale denerwuje mnie dosłownie WSZYSTKO. Mam nadzieję, że to kwestia hormonów a nie... mojego wrednego charakteru :cool2: i że to jednak minie w końcu.

Zaczęłyście już kompletować wyprawkę? :)
Ja póki co nieśmiało rzucam okiem na dziecięce ciuszki, jeszcze się nie odważyłam dotknąć nawet. I nie, to nie kwestia zabobonów, ale jeszcze się boję jakoś...
Ja siedzę na ebuyu i poluje. i tak upolowalam kosz :) .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam! :)

Naaareszcie weekend :)
Ja ze spaniem w sumie nie mam problemu... podobnie jak z jedzeniem :D Póki co w każdej pozycji mogę zasnąć tylko budzę się raz w nocy na siku.

Ja na mojego to się codziennie drę! Pojęcia nawet nie mam o co, ale denerwuje mnie dosłownie WSZYSTKO. Mam nadzieję, że to kwestia hormonów a nie... mojego wrednego charakteru :cool2: i że to jednak minie w końcu.

Zaczęłyście już kompletować wyprawkę? :)
Ja póki co nieśmiało rzucam okiem na dziecięce ciuszki, jeszcze się nie odważyłam dotknąć nawet. I nie, to nie kwestia zabobonów, ale jeszcze się boję jakoś...
o, dopiero teraz zauważyłam, że jesteśmy dokładnie na takim samym etapie ciąży :)
ja w zasadzie całą wyprawkę mam po synach, a jak będzie dziewczynka to pewnie coś dokupię, ale to później. przy pierwszym dziecku to zaczęłam kupować od 3-go miesiąca jakoś, bo nie mogłam się powstrzymać :)
 
No ja właśnie też nie mogę się powstrzymać. obiecalam sobie że będę kupować po nowym roku no i d...pa. A jeszcze przeprowadzka mnie czeka więc to mnie trochę ogranicz i stopuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam tak samo w poprzednich ciazach i teraz tez nic się nie Zmieniło:D śpię na brzuchu do oporu, a jak już brzuch zacznie przeszkadzać to wyciągam wielki kojec motherhood i on jest cudowny do spania na boku. Mąż mi go kupił w pierwszej ciąży i był to jak dotąd najlepszy ciążowy zakup :D
Też bo zamierzam kupić :-)
 
reklama
Do góry