reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja w pierwszej ciąży pod koniec głównie spałam na plecach. Na prawym boku dostawałam nie ludzkiej zgagi a na lewym nie mogłam oddychać :/ teraz albo lewy bok albo plecy bo na prawym po chwili robi mi się nie dobrze strasznie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaRS90 gratulacje, super dzidzia :) wizytę znów będziemy mieć tak samo, ja mam 14.12

Na razie przytyłam 700gram i zmuszam się do jedzenia, na nic nie mam ochoty mimo że czuję głód, dziwne to trochę, ale liczę że przejdzie.

Lekarz zapisał mi trzy nazwy witamin i mam sobie wybrać, może któraś zna i może coś o nich powiedzie?
Prenatal Classic
Falvit Mama
Symvital Mama
Patrzę na skład i chyba te ostatnie mają najlepszy z tych? ;)
 
niestety nie znam tych preparatów. w poprzedniej ciąży brałam femibion 2. teraz zastanawiam się nad Duphavit Pregna, bo ma tylko DHA, kwas foliowy, żelazo, jod i wit. D3, czyli to co najpotrzebniejsze w ciąży. chyba nie mam sensu brać więcej witamin, które z preparatów i tak się słabo wchłaniają, lepiej zadbać o dobrą dietę. na razie jeszcze Folik mama.
 
Od zajścia w ciążę przytyłam około 3 kg już. Zresztą bardzo ta waga się waha. Na pewno ponad połowę to biust! Jest ogromny, chyba większy niż jak brałam tabletki anty! Brzuch jest fatalny, mam trochę tłuszczyku na brzuchu pod nim dzidzi,a teraz wypychają mnie wzdęcia , i już nie dopinam się w spodniach! Apetyt mam , na to nie mogę narzekać, nawet jak miałam mdłości to lepiej mi było w momencie spożywania czegoś :-)

W związku z tym, że planuje pracę do końca roku w pracy zaczął się kocioł co kto za mnie będzie robił, i teraz wszystkich wszystkiego uczę... masakra.
 
Od zajścia w ciążę przytyłam około 3 kg już. Zresztą bardzo ta waga się waha. Na pewno ponad połowę to biust! Jest ogromny, chyba większy niż jak brałam tabletki anty! Brzuch jest fatalny, mam trochę tłuszczyku na brzuchu pod nim dzidzi,a teraz wypychają mnie wzdęcia , i już nie dopinam się w spodniach! Apetyt mam , na to nie mogę narzekać, nawet jak miałam mdłości to lepiej mi było w momencie spożywania czegoś :-)

W związku z tym, że planuje pracę do końca roku w pracy zaczął się kocioł co kto za mnie będzie robił, i teraz wszystkich wszystkiego uczę... masakra.

Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie ciąży. Termin masz na 2 czerwca? Ja mam na 1.06. też się nie dopinam w spodnie. A waga nie wzrasta tylko mam wzdęty brzuch i widoczny i to bardzo.
 
reklama
Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie ciąży. Termin masz na 2 czerwca? Ja mam na 1.06. też się nie dopinam w spodnie. A waga nie wzrasta tylko mam wzdęty brzuch i widoczny i to bardzo.
Mam identycznie, waga stoi w miejscu ale brzuch okropny. I nie jest to niestety ładny ciążowy brzuszek tylko wzdete jelita na całej wysokości. Nie jestem jakoś szczególnie gruba wiec wyglądam groteskowo :/
 
Do góry