reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A ja żeby się nie stresować i uspokajać przy braku objawów zaopatrzyłam się w detektor tętna płodu - serduszko można już znaleźć i wiadomo że wszystko ok :). Im mniej naszego stresu tym maluszki zdrowsze :) Używacie / używałyście - co o tym sądzicie ?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam. Używałam w poprzedniej ciąży i teraz również. Jestem zadowolona i spokojna. Szczerze to nie zdarzyło mi się nigdy nie znaleźć serduszka, po prostu czasami trzeba cierpliwie i długo szukać;) W tej ciąży udało mi się złapać jeszcze przed skończeniem 10tc
 
@AgaRS90 gratulacje udanej wizyty! W końcu i ty się doczekałas :)

Było pytanie o detektor tętna w pierwszej ciąży nie używałam i w tej tez nie będę jakoś nie widzę takiej potrzeby.

Ja jestem 1.5kg na plusie ale cyce juz ogromne i brzuch tez juz spory jest.

Ja mam genetyczne 5.12 i szczerze tak mi czas szybko leci ze nawet nie mam czasu myśleć i się martwić ta wizyta.

Wczoraj u szylam sobie obrus na święta w końcu bo jakoś zabrać się za to nie mogłam. Teraz jescze po szyję jakieś ozdoby i z masy solnej dorobimy z synkiem jakieś ozdoby

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja smigam i spie w staniku sportowym. Bo piersi maja luz ale nie lataja jak se chca i wyglad ladny

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też, cycek rosną to trzeba zadbać żeby rosły w dobra str [emoji23]

Ja mam brzuch, ale moim zdaniem są to wzdęcia, a nie ciąża. Bo wysoko mi się powiększył. [emoji28] Na razie ważę 51.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1511509824-770939d96bb4a8bd-aaaaaa.jpeg
u mnie 10tc;) z dolu brzuszek juz zaokraglony a gora to tluszczyk i pozostałość po Frani[emoji38]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jeszcze nie utyłam, bo mdłości - ograniczona dieta i wymioty to nawet schudłam. Do spodni musiałam pasek dołożyć. Nadrobię :)
Ja poprzednią ciąże miałam syndrom żyły wtórnej i nie mogłam spać ani prosto ani na lewym boku, bo łapały mnie skurcze..To była masakra prawy bok przez całą noc. Z tego też powodu zawsze na badaniach leżąc na plecach były skurcze początkowo lekkie, potem już wylądowałam w szpitalu.
 
Dzień dobry kobiety :) od wczoraj żyje w radości po tym jak widziałam jak maleństwo sobie baraszkuje w tym brzuchu.
Mnie mdłości ani wymioty nie dotyczą, z początku żałowałam ze nie mogę sie poczuć „naprawdę w ciąży” ale szybko sobie wytłumaczyłam ze to szczęście. Apetyt mam ogromny, brzuch tez delikatnie sie zaokrąglił ale mysle ze to raczej od wpierniczania niż od fasolki :D
Miłego dnia kochane!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny wiem ze rzadko pisze, ale czytam regularnie. Gratuluje udanych wizyt!

Strasznie mi przykro ze tyle dziewczyn nas opuscilo :(

Ja mialam wczoraj wizyte na USG. Wszystko wyglada dobrze. Niestety w szpitalu w ktorym mam wizyty maja chyba postawione za glowny cel nie dopuscic do pozwu sadowego, bo nie uslyszalam ano razu jeszcze ze wszystko jest super ok, tylko informacje w stylu: “na ten moment wyglada plod tak jak powinien wygladac jednak jest jeszcze wczesnie i wszystko sie moze wydarzyc”. Paranoja nie mam juz sily. Ciagle sie dopytywalam co ona sadzi czy dziecko wyglada na zdrowe itd ale niestety nie udalo mi sie otrzymac ludzkiej odpowiedzi.

Nastepna wizyte mam z polozna zaraz przed swietami I w ogole sie na nia nie ciesze.

1511512395-58fed40e5da1ac13-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nir panikuj. Mowia ze wszytko jest ok i wystarczy. Wiadomo oni wola by pacjentki mialy świadomość jaka yo krucha sprawa.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry