reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt:)

Na plecach nie powinno się spać od 2 trymestru. Oczywiście lepszy jest do spania lewy bok bo nie ucieka na żyłę główną ale przecież nie da się tylko na jednym boku spać. Ja plecy sobie odpuszczam bo mam szwagierkę lekarza i ciągle powtarza jakie to niebezpieczne więc się słucham.

Ja jeszcze nie przytyłam a brzuszek spory ale to jelita się przemieściły. Choć macicę mi też wywaliło i spodni nie zapnę. Generalnie u mnie już widać ciążę.
 
reklama
Mi też brzuch "wywaliło" , a propo tego wywalania brzucha: miałam wczoraj taka "przygodę";
byłam w pracy w innym dziale, a że była to wizyta handlowa - więc były osoby z obcej firmy, tłumaczenia, pokazywanie zapisów, itp i tak sobie stoimy i rozmawiamy, będzie z 12 osób (!), a tu podchodzi do mnie jedna z osób z tego innego działu i zaczyna mnie głaskać po brzuchu! Pierwszy odruch - walnęłam po łapach, a ona do mnie że zobaczyła, że jestem w ciąży i pogratulować mi chciała!
Na szczęście osoby z obcej firmy nie załapały akcji, a może tylko udawały?
Nie ubieram się obciśle, tylko raczej luźno, a tu jeszcze mieliśmy ubrania ochronne ...
Troszku się zdenerwowałam :( bo jak można przy obcych osobach i w takim licznym gronie ...
 
Witam w piątkowy poranek, za godzinę mam wizytę u swojego ginekologa i trochę się stresuje, bo byłam tydzień temu i dzieciątko miało 2.6 cm i wychodziło że jest to niby 9tydz+2dzien a wg OM był to 9tydz+6dzien, lekarz kazał mi zapisać się na dziś na prenatalne bo idzie na urlop i najpierw sprawdzi czy dziecko ma już 4,5 cm bo jeśli nie będę musiała czekać dwa i pół tygodnia, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze, trzymajcie kciuki :) miłego dnia :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry