reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja juz po. Na szczęście wszystko w porządku. 37.5mm.

Ale TSH mam za niskie (0,426) i mam się umówić do endokrynologa. W związku z tym mam pytanie. Czy lepiej zrobić to jak najszybciej? Bo mam wizytę za 2 tyg. Czy mogę poczekać do tej wizyty czy umówić się wczesniej? W sensie czy moje czekanie może zaszkodzić małemu?

Nigdy nie miałam problemów z tarczyca i w ogóle się nie znam [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Gorzej dla ciąży jakby było za wysokie TSH, ale ja bym i tak nie czekała i zapisała się jak najszybciej.
Rozejrzyj się może masz w okolicy internistę kt dobrze potrafi ustawiać tarczycę i nie będziesz do endokrynologa musiała latać...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie umiem się uspokoić... tak na siebie uważam i skąd mam to dziadostwo....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To jest chorobą wirusowa, więc nie ma siły, można dmuchać i chuchać na siebie a i tak człowieka dopadnie.
Wystarczy że miałaś gdziekolwiek styczność z kimś chorym na ospę, a ta osoba nie wiedziała że jest chora, bo jeszcze się "nie wykluło" a już zarażała..

Masz jakieś objawy? Przeziębienie, ból gardła czy wysypka?
Nie umiem się uspokoić... tak na siebie uważam i skąd mam to dziadostwo....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest chorobą wirusowa, więc nie ma siły, można dmuchać i chuchać na siebie a i tak człowieka dopadnie.
Wystarczy że miałaś gdziekolwiek styczność z kimś chorym na ospę, a ta osoba nie wiedziała że jest chora, bo jeszcze się "nie wykluło" a już zarażała..

Masz jakieś objawy? Przeziębienie, ból gardła czy wysypka?



Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam żadnego objawy które mogą występować

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wybacz z nerwów mi się źle po pisało. Tak dokładnie wyszło ze mam półpaśca.. juz na necie czytałam jaki to może mieć wpływ na ciążę i mam dosyć..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Koniecznie jak najszybciej do lekarza, nie czekaj dwóch tygodni. Napewno można wdrożyc jakieś leczenie doraźnie
 
Do góry