reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny nie można jesc serów pleśniowych z mleka nie pasteryzowanego! Z mleka pasteryzowanego są dozwolone. Ponieważ podczas pasteryzacji zabija ta bakterie o którą chodzi nie pamiętam dokładnej nazwy. Sama dzisiaj rano skończyłam pysznego camemberta [emoji39]

Ja nie miałam jeszcze żadnej zachcianki jedzeniowej w sumie nawet nie. Wiem jak to jest mieć taką zachcianke bo w pierwszej ciąży tez nie miałam ;)

Zgage miałam okropna pod.koniec. ciąży fuuj okropienstwo

Teraz w końcu nie czuje tego okropnego posmaku goryczy w przełyku bo czasem zygac się od tego chciało

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dajesz mi nadzieję. ... zaraz obślinię telefon na myśl o serze pleśniowym
 
reklama
Ja po wizycie lekarz powiedział że dzidzia rozwija się prawidłowo, przeziernosc w normie wyniki badań dobre tylko tsh trochę niskie ale ok jak jestem pod kontrolą endokrynologa.
Moja dzidzia ma już 6.3cm
[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Nie powiedział co za płeć ja nie pytałam bo byłam tak przejęta żeby zdrowe było.
Wyzebralam skierowanie do poradni genetycznej ale on mówił że nie ma takiej potrzeby wg niego....Zadzwonię jutro i zapytam jak terminy bo ja mam tak tydzień żeby coś zrobić...jak nie to może połówkowe....muszę się dopytać jutro.
Następna wizyta w grudniu chyba że będę chciałam l4 to mam podejść
 
Ja po wizycie lekarz powiedział że dzidzia rozwija się prawidłowo, przeziernosc w normie wyniki badań dobre tylko tsh trochę niskie ale ok jak jestem pod kontrolą endokrynologa.
Moja dzidzia ma już 6.3cm
[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Nie powiedział co za płeć ja nie pytałam bo byłam tak przejęta żeby zdrowe było.
Wyzebralam skierowanie do poradni genetycznej ale on mówił że nie ma takiej potrzeby wg niego....Zadzwonię jutro i zapytam jak terminy bo ja mam tak tydzień żeby coś zrobić...jak nie to może połówkowe....muszę się dopytać jutro.
Następna wizyta w grudniu chyba że będę chciałam l4 to mam podejść
Super! Rosną te maluchy nasze. Mój jak mu powiedziałam ze ma 39mm to on z tekstem ze ale zaraz jak to ja sie zatrzymalem na 25 a tu juz tyle?
 
reklama
odbiegają od tematu, oglądaliście uwagę na TVN? laska 4 raz w ciąży , 3 dzieci odebrana , wypala po 4 paczki fajek dziennie. jestem poruszona że porządne kobiety czasem latami się starają , nie mogą zajść w ciążę , ronia i inne tragedie a tu taka patologia hop siup jeszcze pewnie z 5 urodzi.masakra :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry