reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A ja po czekoladzie, ogórkach kiszonych, kanapkach z paprykarzem szczecińskim z cebula i serku wiejskim z pomidorem mam zgagę :)
Ja nigdy w życiu zgagi nie miałam. Ale wydaje mi się ze dzisiaj chyba miałam. Bo zazwyczaj mi się dziwnie odbija po jedzeniu i chyba w końcu by się przydało z tym iść do lekarza rodzinnego i właśnie po tym.odbijanie czułam w gardle głównie i trochę słabiej w cały przełyku pieczenie.
 
Ja nigdy w życiu zgagi nie miałam. Ale wydaje mi się ze dzisiaj chyba miałam. Bo zazwyczaj mi się dziwnie odbija po jedzeniu i chyba w końcu by się przydało z tym iść do lekarza rodzinnego i właśnie po tym.odbijanie czułam w gardle głównie i trochę słabiej w cały przełyku pieczenie.
Najgorsze jest to ze jak w nocy dostane to wyżera mi śluzówke i mnie bardzo gardlo boli.
 
Najgorsze jest to ze jak w nocy dostane to wyżera mi śluzówke i mnie bardzo gardlo boli.
Co co kotów to w 1szej ciąży mieliśmy 2 młode kocury i one lubiły na brzuchu mi leżąc szczegolnie jeden z nich, a po urodzeniu młodej leżały obok niej i jej pilnowały, szczegolnie ten kt częściej na brzuchu leżał .
Teraz mam jednego z nich i roczna kotkę i jak wcześniej on rzadko przychodził na kolana do nas odkąd ona jest tak teraz lubi koło mnie leżeć albo ma mnie, ta młoda zresztą też... Także to normalne:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
AgaRS90 zaczęłam oglądać Sposób na morderstwo, uwielbiam seriale prawnicze i ten wpada w te upodobania :)

Ewcia9002 ja jeszcze nie jestem na zwolnieniu, ale staram się narazie ćwiczyłam 2 razy z Natalią Gacką ćwiczenia dla kobiet w ciąży, na yt znajdziesz bez problemu. Zdecydowanie polecam jest lekkie cardio, ale też ćwiczenia wzmacniające - polecam . Poza tym fajnie się z nią ćwiczy, bo jest przemiłą osobą.

DareToBe ja mam akurat kocura, i nie zauważyłam po nim chęci przytulania się do brzuszka. Ale moja koleżanka jest już w 6tym miesiącu i od początku mówiła o swojej kotce , że tak właśnie się tuliła to podbrzusza/brzucha i trwa to nadal. Myślę , że one czują i dlatego się tulą, żeby ogrzać i nasze maleństwa :)

Co mnie właśnie ostatnio martwił, że piersi mnie mniej bolą, ale widzę , że nie tylko mi tak.
Smaki mam ostatnio na wszystko - dziś na kolację kupiłam sobie : kulki ziemniaczane, chleb tostowy is ser żółty, i serek waniliowy i póki co nie wiem co zjem :D Ale póki co męczy mnie zgaga po obiedzie ;/

Pojutrze idę na prenatalne, mam już mega stres... Ciąglę tylko myślę o tym, żeby wszystko było dobrze. A i mam cichutką nadzieję, że będzie widać płeć ;)
 
Ale powiem że zaczynam odczuwać zbawienny wpływ rumianku na mój brzuch :) mam nadzieję że to nie przypadek ale wzdęcia jakby ustępują po nim. Będę testować dalej
Ja piję praktycznie codziennie rumianek na moje problemy z zoladkiem i uczuciem ciężkości po zjedzeniu i też zazwyczaj mi pomaga ale czy na wzdęcia hmmm nie zwróciłam.uwagi szczerze.mówiąc ?
 
AgaRS90 zaczęłam oglądać Sposób na morderstwo, uwielbiam seriale prawnicze i ten wpada w te upodobania :)

Ewcia9002 ja jeszcze nie jestem na zwolnieniu, ale staram się narazie ćwiczyłam 2 razy z Natalią Gacką ćwiczenia dla kobiet w ciąży, na yt znajdziesz bez problemu. Zdecydowanie polecam jest lekkie cardio, ale też ćwiczenia wzmacniające - polecam . Poza tym fajnie się z nią ćwiczy, bo jest przemiłą osobą.

DareToBe ja mam akurat kocura, i nie zauważyłam po nim chęci przytulania się do brzuszka. Ale moja koleżanka jest już w 6tym miesiącu i od początku mówiła o swojej kotce , że tak właśnie się tuliła to podbrzusza/brzucha i trwa to nadal. Myślę , że one czują i dlatego się tulą, żeby ogrzać i nasze maleństwa :)

Co mnie właśnie ostatnio martwił, że piersi mnie mniej bolą, ale widzę , że nie tylko mi tak.
Smaki mam ostatnio na wszystko - dziś na kolację kupiłam sobie : kulki ziemniaczane, chleb tostowy is ser żółty, i serek waniliowy i póki co nie wiem co zjem :D Ale póki co męczy mnie zgaga po obiedzie ;/

Pojutrze idę na prenatalne, mam już mega stres... Ciąglę tylko myślę o tym, żeby wszystko było dobrze. A i mam cichutką nadzieję, że będzie widać płeć ;)
Ja z gacka cwiczylam przed zajściem w ciążę. Miałam dwa podejścia. Za pierwszym razem trwało to 3 tygodnie na nabwailam się kontuzji kostki więc przerwalam ćwiczenia a później zima tego roku przed ślubem zaczęłam i wytrwalam do 6 tygodni. Jakieś dwa tygodnie temu jak byłam w biedronce zauważyłam przez przypadek książkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży natali gackiej i sobie kupiłam ale pewnie poczekam z ćwiczeniami do drugiego trymestru :-) ale dla pewności zapytam o to lekarza na wizycie w sobotę :-)
 
reklama
Kochana ja mialam tak od 4m ciazy myślałam ze umre. Teraz Pikuś póŹniej brzuszek rosnie uciska na żołądek i wtedy zgaga meczy i nie wiadomo czy wymiotować czy ranigast brac czy mleko pić. U mnie mleko szlo zgrzewkami

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry