reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A spisz z rekoma nad glowa?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, śpię z rękami pod głową jakoś.. i na boku, ale nie mogę się w nocy nawet obrócić bo od razu mega ból brzucha i kłuje po bokach. nie wiem czemu tak. może dzidzia się buntuje że się kręcę? :confused:

Kurcze a ja na te genetyczne umówiłam się internetowo i mam nadzieję,że nie muszę jakoś się specjalnie umawiać, dodzwonić sie tam nie idzie.
 
@Pati1112 wiesz co jesteśmy w tym samym terminie i ja mam tak, że nie mogę gwałtownie wstać tylko pomału, uważam jak się przekręcam. Jak za szybko wykonam ruch brzuchem to mnie po bokach ciągnie i zaraz puszcza. Do tego mam ciągle ból w prawym boku ale u mnie to raczej jelita bo przed ciążą też tak miałam. Postaraj się wykonywać powolne ruchy może?
 
Ja też wstalam rano posprzatalam, poszłam do sklepu i teraz jakoś tak mi się słabo robi, nie wiem czy to ta pogoda czy ciąża

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry