reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Bardzo dobrze. Kiedyś kazda niedZiela byla wolna i ludzie zyli i dzieci rodzicow widzieli a tak. Niedziele a ty pracuj...

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Panie mozecie moje zadanie hejtowac ale czas wolny nalezy soe kazdemu. Pracowalam w handlu i wiem co to znaczy.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez uważam ze to dobry pomysł żeby niedziela była dniem wolnym. Przecież zakupy można zrobić w każdy inny dzień. Nie rozumiem oburzenia ze wprowadzili ten zakaz handlu
 
Wiecie dziewczyny z punktu widzenia osoby mieszkającej w Warszawie to ja trochę rozumiem oburzenie bo my nie mamy czasu dla siebie a co dopiero na zakupy. Mój B wychodzi o 7 a wraca koło 21 do domu. Ja wychodziłam o 8 i wracałam o 18. Jak będzie dzidziuś to nie ma kompletnie takiej opcji żeby w tygodniu pojechać na zakupy. Teraz bez dziecka mamy w tygodniu wybór: albo zakupy albo gotowanie. Mamy zwierzaki, którym też trzeba czas poświecić.
Tak więc zostaje weekend tylko i ok będzie sobota ale.... w Wawie centra handlowe w week to patologia! Tabuny ludzi, całe rodziny, wszystko przewalone, porozrzucane...
Ja mam problem z głowy cześciowo ponieważ raz w miesiącu zamawiam eTesco i raz w miesiącu kupuję w zaufanym sklepie sporo mięsa i wędlin.
Potem chodze tylko po chlebek i to czego mi braknie.
Jestem za wolnymi niedzielami ale kompletnie nie mam pojęcia kiedy będziemy jeździć po ubrania, wyposażenie domu i wszystkie rzeczy, po które musimy jechać razem i je zobaczyć. Nie ukrywam że robić możemy to tylko w week.
 
a ja miałam się ogarnąć jak wstanę (wstałam o 6) i dalej jestem w lesie :) nic nie zrobiłam oprócz zjedzenia trzech śniadań
A ja miałam przed 12 iść po pieczywo bo jutro sklepy zamknięte i proszę - witam się z łóżka, dzień dobry ! Właśnie wstałam [emoji23] położyłam się o 21, wstalam o 12.30

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja miałam przed 12 iść po pieczywo bo jutro sklepy zamknięte i proszę - witam się z łóżka, dzień dobry ! Właśnie wstałam [emoji23] położyłam się o 21, wstalam o 12.30

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jej ale masz melodię do spania! ciekawa jestem jak Ty to ogarniesz jak będzie dzidzi :)
 
reklama
Do góry