reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny[emoji2][emoji445]

Witam się po dłuższej nieobecności;( przepraszam
Ale remont. I wg.

Pokłóciłam się z mężem ale to tak pożądnie. Skończyło się chodzenie koło niego jak robót. Zobaczymy jak wytrzyma bez tego jak zona mu pierze. Sprzata. Gotuję.

Dziś wizyta u księgowego. - początek miesiaca;p
A jutro w końcu moja wizyta:* Jezu nie mogę się doczekać;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
dołączam i ja, z terminem 24.06
Ponad tydzień temu na USG widziałam pęcherzyk (wg OM 5t6d a USG mówiło, że 5t3d)
We wtorek wieczorem idę na kolejne i tym razem nastawiam się, że powinnam widzieć już zarodek i serduszko ale nieźle świruję...
Ciężko się pozbyć pesymistycznego podejścia :(

Ja też na 24.06 :)
W środę się dowiem co tam słychać w brzuszku. Też dwa tyg. temu był tylko pęcherzyk, czekam na zarodek.
Wierzę Ci, że się martwisz, ja przez to, że lekarz poszedł na urlop mam ciągle stresy, czy wszystko jest w porządku.Chciałabym już się uspokoić.
 
Hej dziewczyny. U nas dobra noc byla mala wstala o 12 i o 5 rano bez placzu;) ale wstalam jak polamana plecy bolą mdlosci znowu wrocily. Zjadlam serek deserella z biedronki waniliowy o tak gorzko mam w ustach ze szok. A w pierwszej ciaY to byl posilek numer jeden.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny witam w poniedzialek:) I mam pytanko - duzo tu o waszych zachciankach jedzeniowych :) a ja mam pytanie czy jakos specjalnie dbacie o diete w ciazy?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny witam w poniedzialek:) I mam pytanko - duzo tu o waszych zachciankach jedzeniowych :) a ja mam pytanie czy jakos specjalnie dbacie o diete w ciazy?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Zachcianki czasami ale to na ogol na to co zobacze. Co do diety jem wszytko. Smażone pieczone fast food( tam zawsze jeat tyle warzyw ze do obiadu tyle nie zjadam) chipsy slodycze owoce warzywa nabial. Ale ze próbuje sobie to wynagrodZić to kupuje lepsze makarony kasze duzo witamin sie je. Nie ma co wprowadzac sobie diet bo po raz sa one drogie po drugie glodne bedziecie chodzić. Wrzuce wam zdjecia pozniej z ksiazki kyora dostałam w pierwsWj ciazy cZego jeac niw można

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym się z wątkiem zamkniętym wstrzymała. Póki co jesteśmy tu anonimowe (chyba, że ktoś ma swoje zdjęcie w avatarze, ale to zawsze można zmienić) i nawet jeśli coś z tego wątku znajdzie się na "bece z mamusiek" bym się tym nie przejmowała, bo nie będzie podpisane żadnym imieniem i nazwiskiem.
Jednego trolla już tu miałyśmy i nie wiadomo, czy żadna inna nie ma podobnego hobby i sobie z nami tu pisze dla hecy ;)
a ja mam pytanie czy jakos specjalnie dbacie o diete w ciazy?
W pierwszej ciąży zaczęłam się bacznie przyglądać temu co jem i tak mi już zostało. Oprócz tego żadnej specjalnej diety nie wprowadzałam.
 
1509954444-6592ce8638238f0f-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry