reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A ja juz dostalam skierowanie ma wszystkie badania z krwi i moczu a ze robie prywatnie to koszt ok 190zl:( ale lepiej zaplacic a nie czekac w kolejkach i klucic sie. Baba w recepcji i swoje sprawy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizyte w czwartek, to bedzie dopiero druga i rowno 10t 0d :) powiem Wam ze juz zaczelam sie nia stresowac... a przed pierwsza ogarnal mnie taki stres jak przed jakims najwiekszym egzaminem. Czy Wy tez tak macie?
A tak z ciekawosci zapytam, bo niektore z Was pisza ze maja usg a np za dwa dni wizyte. Czy to dlatego ze na nfz i wtedy nie mozna polaczyc tych dwoch wizyt?
Ja chodze do lekarza prywatnie. Usg u ginekologa mam za kazdym razem. Ale na usg (te wymagane 3 razy w czasie ciąży) chodzę do innego lekarza. Ma on lepszy sprzęt i robi badania 4d
 
Ja badania krwi różne mialam na drugiej wizycie i sporo placiłam bo az 240zł. Nie dostalam skierowania na mocz.....tu widzę ze większość z Was pisze że miała robione lub bedzie mieć. Ja kolejną wizytę mam dopiero 29.11.
 
Ja USG też mam na każdej wizycie ale te genetyczne będę miała robione w klinice.

Ja się zastanawiałam nad tym segregatorem ale w ciąży z synkiem zrobiłam sobie sama z przegrodami na dokumenty i teraz go wykorzystam ponownie.
 
A ja juz dostalam skierowanie ma wszystkie badania z krwi i moczu a ze robie prywatnie to koszt ok 190zl:( ale lepiej zaplacic a nie czekac w kolejkach i klucic sie. Baba w recepcji i swoje sprawy
Byłam w sobotę też prywatnie (wydałam 272zł): specjalnie pojechałam na 9 mając nadzieję, że już kolejka będzie znośna - a tu okazało się na miejscu, że kolejka jest w budynku +/- 10 osób i kolejne na oko 15 osób na zewnątrz... Wściekła - bo głodna ;) - pojechałam do domu i wróciłam na 11 - wtedy było już luźno :D Także powodzenia! Obyś miała więcej szcześcia :)
@DareToBe to sie szykuje super niespodzianka! Beda lzy szczescia na pewno :)
Na 100% będzie wielka radość - pytanie tylko czy po brzuchu nie domyslą się już wcześniej ;)
 
No u mnie z brzuchem brak problemu bo jestem grubaskiem na codzien wiec jakbym nikomu nie mowila to pewnie I do 7miesiaca bym mogla ukryc ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry