reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hejka! Gratulacje nowym przyszłym mamom. Ja mam jutro wizytę i też się denerwuję, ale tłumaczę sobie, że skoro mam mdłości i inne objawy to chyba wszystko jest ok. Bardzo dokucza mi zgaga. Wiecie czy można brać rennie lub coś podobnego? Migdały i mleko nie działają
 
reklama
my powiedzieliśmy wczoraj teściom i siostrze M.
Powiedzieliśmy, że naszej córeczce kupiliśmy nową książeczkę, a że mała z nową książeczką chodziła pod pachą, więc babcia oczywiście pokaż książeczkę, a tam tytuł "Kasia i brzuszek mamy". Teściowa i siostra załapały od razu, ale teściu trochę musiał przetrawić :) Oczywiście gratulacje itp
Teściowa stwierdziła, że teraz będzie już musiała przejść na emeryturę :)
 
Hej :)
dołączam i ja, z terminem 24.06
Ponad tydzień temu na USG widziałam pęcherzyk (wg OM 5t6d a USG mówiło, że 5t3d)
We wtorek wieczorem idę na kolejne i tym razem nastawiam się, że powinnam widzieć już zarodek i serduszko ale nieźle świruję...
Ciężko się pozbyć pesymistycznego podejścia :(
 
Witam witam
u mnie samopoczucie już lepsze, wymioty były jednorazowe.
Mdłości mam codziennie rano ale z głodu, częściej biegam sikać.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc jest co robić.
Jutro wizyta a jestem w 8t6d.
Ja sobie zamówiłam segregator od mamaginekolog bo ja strasznie bałaganie, a tak mam wszystko w jednym miejscu...jutro mam mieć zlecone wszystkie badania i aż się boje ile tego będzie.
Czy zastanawiałyście się może nad porodem w innym miejscu zamieszkania? Marzy mi się jeden szpital ale to 350 km ode mnie.
 
Witam witam
u mnie samopoczucie już lepsze, wymioty były jednorazowe.
Mdłości mam codziennie rano ale z głodu, częściej biegam sikać.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc jest co robić.
Jutro wizyta a jestem w 8t6d.
Ja sobie zamówiłam segregator od mamaginekolog bo ja strasznie bałaganie, a tak mam wszystko w jednym miejscu...jutro mam mieć zlecone wszystkie badania i aż się boje ile tego będzie.
Czy zastanawiałyście się może nad porodem w innym miejscu zamieszkania? Marzy mi się jeden szpital ale to 350 km ode mnie.
A możesz wstawić zdjęcie jak ten segregator wygląda?
 
Witam witam
u mnie samopoczucie już lepsze, wymioty były jednorazowe.
Mdłości mam codziennie rano ale z głodu, częściej biegam sikać.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc jest co robić.
Jutro wizyta a jestem w 8t6d.
Ja sobie zamówiłam segregator od mamaginekolog bo ja strasznie bałaganie, a tak mam wszystko w jednym miejscu...jutro mam mieć zlecone wszystkie badania i aż się boje ile tego będzie.
Czy zastanawiałyście się może nad porodem w innym miejscu zamieszkania? Marzy mi się jeden szpital ale to 350 km ode mnie.

tak, zamierzam rodzić w szpitalu 30 km od miejsca gdzie mieszkam
 
Witam witam
u mnie samopoczucie już lepsze, wymioty były jednorazowe.
Mdłości mam codziennie rano ale z głodu, częściej biegam sikać.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc jest co robić.
Jutro wizyta a jestem w 8t6d.
Ja sobie zamówiłam segregator od mamaginekolog bo ja strasznie bałaganie, a tak mam wszystko w jednym miejscu...jutro mam mieć zlecone wszystkie badania i aż się boje ile tego będzie.
Czy zastanawiałyście się może nad porodem w innym miejscu zamieszkania? Marzy mi się jeden szpital ale to 350 km ode mnie.
To strasznie daleko ten szpital.. Co w nim takiego jest? ;D ja mam do swojego tak 10km i z drugim porodem ledwo co dojechalam, więc u mnie raczej większe odległości nie wchodzą w grę. Ale gdyby szybciej cię mieli położyć, to zawsze możesz się pofatygowac taka drogę :)
 
reklama
@Naan mi lekarz pozwolił tylko rennie właśnie.

@Wiera 350 km jechać do szpitala? No nie źle. Chyba, że planujesz pojechać wcześniej do tego miasta i czekać na poród ale jak zaczną się skurcze albo wody odejdą to chyba nie fajny pomysł żeby jechać.

Ja polecam wybrać taki szpital gdzie w razie powikłań i gdyby coś się działo z dzieckiem, bo przecież ono jest najważniejsze to będzie oddział neonatologiczny i nie będą musieli wywozić dziecka do innego szpitala.
Dodatkowo nie polecam osobnej pojedynczej sali bo znam przypadek gdzie mama zasłabła i nie dała rady wezwać pielęgniarki i niestety zmarła bo dostała krwotoku a jak ktoś jest na sali to zawsze jest z kim pogadać i w razie potrzeby będzie pomoc.
 
Do góry