reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Uwaga... to są pojemniki na mocz :D Jak to zobaczyłam to się nieźle uśmiałam.

Zbieram mocz dla fundacji Matki Matkom. Pobiera się z niego hCG, z którego następnie przygotowuje się zastrzyki dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciażę. Bardzo fajna sprawa, ale myślałam, że dostanę jakieś małe pojemniczki, a tu takie butle :D
O kurde !
Właśnie wielkie te pojemniki !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Komu komu [emoji7] już tak za mną chodziła [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
1509908509-5dbe38a08d35dba1-aaaaaa.jpeg

Tarta z pomidorami i mozarella [emoji173]
Jaaaaaa chce :-)
 
Uwaga... to są pojemniki na mocz :D Jak to zobaczyłam to się nieźle uśmiałam.

Zbieram mocz dla fundacji Matki Matkom. Pobiera się z niego hCG, z którego następnie przygotowuje się zastrzyki dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciażę. Bardzo fajna sprawa, ale myślałam, że dostanę jakieś małe pojemniczki, a tu takie butle :D
Właśnie z pomnikami na mocz mi się to skojarzyło...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwaga... to są pojemniki na mocz :D Jak to zobaczyłam to się nieźle uśmiałam.

Zbieram mocz dla fundacji Matki Matkom. Pobiera się z niego hCG, z którego następnie przygotowuje się zastrzyki dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciażę. Bardzo fajna sprawa, ale myślałam, że dostanę jakieś małe pojemniczki, a tu takie butle :D
A podasz link do tego, jak się zgłosić, bo na stronie nie znalazłam tak na szybko..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tesciowa podobnie juz by chciala wszystkim mowic, ciezko jej bylo to wypersfadowac. Moja przyjaciolka natomiast powiedziala mi madra rzecz, ze czemu mam sobie odmawiac radosci I jesli odpukac cos by sie wydarzylo to najblizszi beda mnie wspierac tak czy siak. Dlatego najblizsza rodzinka juz wie I przynajmniej moge spokojnie rozmawiac, a przyznam ze I tak nic innego mi w glowie nie siedzi tylko radosc z ciazy :) wiec ciezko by mi bylo wiecznie unikac tematu. Szczegolnie ze my juz 3 lata po slubie I doslownie wszyscy w rodzinie wiecznie tylko o to pytali ;)
Moi rodzice i teściowie to dosłownie non-stop (nie przesadzę jak powiem, że w każdej rozmowie ;)) pytają czy planujemy więcej dzieci - albo czy kiedyś rodzina się powiększy, albo wręcz namawiają do prób powiększenia rodziny (oferując zajęcie się Stasiem). Każdy sposób dobry. Ostatnio Mama przy odwiedzinach zrobiła taką zrozpaczona minę i powiedziała: "chyba jednak będziecie mieli jedynaka" :D Potem przeszła do "choć może jeszcze na przyszły rok udałoby się Wam złapać jak byście się postarali" ;) A my powiemy 9 grudnia jak wszyscy - cała najbliższa rodzina z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami - przyjadą do nas na Mikołajkowy weekend :D A że będę wtedy (tfu tfu!) w 16 tygodniu to zaskoczenie będzie pełne :D
 
Ja mam wizyte w czwartek, to bedzie dopiero druga i rowno 10t 0d :) powiem Wam ze juz zaczelam sie nia stresowac... a przed pierwsza ogarnal mnie taki stres jak przed jakims najwiekszym egzaminem. Czy Wy tez tak macie?
A tak z ciekawosci zapytam, bo niektore z Was pisza ze maja usg a np za dwa dni wizyte. Czy to dlatego ze na nfz i wtedy nie mozna polaczyc tych dwoch wizyt?
 
reklama
Ja chciałam ten zestaw od mamy ginekolog ale po przemyśleniu jest mi on nie potrzebny ponieważ ja nie dostaje żadnych skierowan wyników badań w sumie tutaj jedynie raz się robi krew i mocz potem jedynie usg. Dostaje taka książeczkę w której są zawarte wszystkie najważniejsze informacje, wiec segregator by leżał i się kurzyl a z przypinek czy naklejek tez bym nie korzystała bo tutaj nikt by nie rozumiał. A szkoda bo fajny zestaw

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry