reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Aga korzystaj z tego że możesz pospać,odpocząć ;) 1szy trymestr to burza hormonów więc zmęczenie jest normalne a Twoje chorowanie to na pewno potęguje...

Mi.nu zdrówka dla córki.
Ja też tylko kwas foliowy biorę, w 1szej ciąży też tak bylo. Moja dr zaleca witaminy od któregoś tam tygodnia ciąży dopiero.






Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mi.nu uważaj byś soe nie zostawiła. A co do witamin ja biore omega med pregana ale jak skoncze to kupuje femibion rada lekarki ze lepsze. A co spania Zazdroszcze. Moja mała wstaje kilka razy w nocy i pobudka przed 6. Tragedia;( więc cieszcie sie ze możecie spać. Mój Ł patrzy na mnie jiz smutnymi oczami bo celibat ma bo padam przemeczona. Teraz mam zamiar kawe wypic i moze zadbam o niego dzis o ile nie padne przed

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez już dzis po wizycie. Mamy 1,7 cm i 8 tyg+2 dni.
Wszystko jest Ok chociaż na początku badania świat mi się zatrzymał na chwilke, bo lekarz nie mogl namierzyć pęcherzyka. Dopiero po wyjęciu głowicy, zmianie ułożenia itp się pokazał. Ale zawał na Miejscu...
1509727365-e732cd782e9dee2a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bass ja do Pietrzaka kiedyś chodziłam, ale odkąd nie chciał mi zrobić usg piersi, które mi się należało jak psu buda zrezygnowałam z niego.
Ja mam dopiero 30 lat, ale mam te badania w swoim pakiecie bez względu na wiek.
To pewnie będziesz miała u nich robione usg prenatalne tak jak ja poprzednio nie wiem czemu teraz dostałam do zewnętrznej placówki. Ja sobie lekarza chwale nie miałam z nim problemów a już 6 lat do niego chodzę.
 
@mi.nu współczuję strasznie szkarlatyny u córci. Biedna musi tak cierpieć. A ile ma lat?
Co do witamin to biorę prenatal uno. W poprzednich ciążach brałam femibion ale ma za dużo zbędnych witamin a prenatal ma kwas i Wit b metylowe więc lepsze.

Dziewczyny w pierwsze ciąży jak tylko macie możliwość to oczywiście skupcie się tylko na sobie. Śpijcie ile potrzebujecie. Szkoda, że nie można nadspać:) mój dwulatek budzi się kilka razy w nocy i wstaje o 5 codziennie.

Gratuluję udanych wizyt:)
 
Dziewczyny czy Wam też się wydaje że nie żyjecie tylko marnie egzystujecie [emoji33]
Ja calutenki dzień spędziłam w łóżku.. o 11 wstalam i to tylko dlatego że musiałam siku I coś zjeść bo już mi w brzuchu burczalo. Zjadłam oczywiście w łóżku. Spałam do 13, siku i herbatę wypiłam również w łóżku.. o 15 podgrzalam wczorajsze pierogi, które zjadłam w łóżku i spałam do teraz. Za oknem już ciemno
Mąż dzwonił że będzie za pol h z zakupami to wstaje żeby mu podgrzać i chyba pójdę znowu spać tragedia [emoji23]
Nie wiem czy śmieć się czy płakać.
A kładę się spać o 20 i śpię do tej 11...
Gdybym tak mogła, to na 100% tak właśnie bym spała :D Dziś miałam dzień wolnego (dalej opieka nad chorym Stasiem) to niestety miałam roboty w kuchni tyle, że teraz wyleguję się a moje chłopaki cośtam majsterkują ;) Ale tak ładnie porobiłam jedzenie, że do poniedziałku nie będzie gotowania :D I nawet dżemy z melona powekowałam - więc pracowicie, ale z efektem ;)

A tak w ogóle to popłynęłam dziś zakupowo - i jeszcze się Małżokowi nie przyznałam. I tak jak zobaczył śliczne małe spodenki, które kupiłam w zeszłym tygodniu, to nie był zadowolony... A ja na serio wiem, ze to za wcześnie, wiem (aż za dobrze, bo mam to na codzień w pracy), że nie wszystkie ciąże kończą się powodzeniem - co nie zmienia faktu, że mam ochotę trochę pozaklinać rzeczywistość i traktować tę ciążę jako coś pewnego. Więc kupiłam wózek i fotelik (używane, ale w super stanie - kolor jasnoniebieski) plus adapter do pasów w samochodzie :D
 
reklama
@mi.nu współczuję strasznie szkarlatyny u córci. Biedna musi tak cierpieć. A ile ma lat?
Co do witamin to biorę prenatal uno. W poprzednich ciążach brałam femibion ale ma za dużo zbędnych witamin a prenatal ma kwas i Wit b metylowe więc lepsze.

Dziewczyny w pierwsze ciąży jak tylko macie możliwość to oczywiście skupcie się tylko na sobie. Śpijcie ile potrzebujecie. Szkoda, że nie można nadspać:) mój dwulatek budzi się kilka razy w nocy i wstaje o 5 codziennie.

Gratuluję udanych wizyt:)
Córcia ma 6lat.bardzo ją gardło boli.o 20 zaczynamy antybiotyk.

Gratulacje fasolek

Co do zakupów to mnie też już kusi ale na razie tylko przeglądam.my mamy wszystko po córce zostawione ale jak będzie chłopiec to tylko część rzeczy wykorzystam.6lat temu inne wózki były, ale nie wiem czy będziemy głęboki kupować bo to pół roku i już trzeba na spacerówki zmieniać.zobaczę jeszcze.
 
Do góry