reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Gdybym tak mogła, to na 100% tak właśnie bym spała :D Dziś miałam dzień wolnego (dalej opieka nad chorym Stasiem) to niestety miałam roboty w kuchni tyle, że teraz wyleguję się a moje chłopaki cośtam majsterkują ;) Ale tak ładnie porobiłam jedzenie, że do poniedziałku nie będzie gotowania :D I nawet dżemy z melona powekowałam - więc pracowicie, ale z efektem ;)

A tak w ogóle to popłynęłam dziś zakupowo - i jeszcze się Małżokowi nie przyznałam. I tak jak zobaczył śliczne małe spodenki, które kupiłam w zeszłym tygodniu, to nie był zadowolony... A ja na serio wiem, ze to za wcześnie, wiem (aż za dobrze, bo mam to na codzień w pracy), że nie wszystkie ciąże kończą się powodzeniem - co nie zmienia faktu, że mam ochotę trochę pozaklinać rzeczywistość i traktować tę ciążę jako coś pewnego. Więc kupiłam wózek i fotelik (używane, ale w super stanie - kolor jasnoniebieski) plus adapter do pasów w samochodzie :D
no zaszalalas.[emoji12] ale się nie stresuj kochana bo ja siedzę na ebuyu i szukam okazji.jeszcze się hamuje ale po usg 12 tyg to już obawiam sie ze przestanę .poluje na monitor oddechu. ostatnio znalazłam za 1/2 ceny ale czekam cierpliwe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Ja też wczoraj byłam na wizycie. Wszystko ok, ładnie się rozwija.
Co do witamin to mi lekarz kazał brać teraz tylko Folik, a potem od ok 13 tc odstawić i przepisze mi witaminy.
Wstawiam foto :) ma już 28 mm :)
 

Załączniki

  • klusk.jpg
    klusk.jpg
    64,7 KB · Wyświetleń: 112
Dziewczyny tak piszecie o tych wózkach... większość z Was ma już dzieciątko i jakieś doświadczenia związane z wózkami.. macie jakieś typy? Bo ja to w tym gąszczu totalnie nie wiem co wybrać :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was ;)
Do mamusiek cierpiących na mdłości i wymioty - kupiłam dzisiaj w aptece tabletki imbirowe z kwasem foliowym i wit b6. Prevomit. Może to efekt placebo, ale od kiedy wzięłam nie mam mdłości, pojawiają się co jakiś czas, ale już delikatnie. Nawet żoładek mi ruszyl i jeść mi się chce.
Już mam weekend, można odpoczywać :) Niestety z mega przeziębieniem, bólem gardła, dreszczami. Leżę pod kołdrą i się trzęsę. Młody mnie zaraził pewnie. Także weekend wymarzony w łóżku,ale z chorobą.
Kupiłam prenalem, ale coś nie wierzę w jego działanie. Póki co śmierdzę czosnkiem, cytryną, cebulą :D
Już mi się przypomnialo, czemu nie lubiłam ciąży - w tym sensie, że nie mogę sobie zapodać mocnego leku żeby stanąć na nogi, każdy delikatny ból brzucha i już sie martwię o tą istotkę. I tak już pozostanie :)
Miłego wieczoru girls :)
 
Dziewczyny tak piszecie o tych wózkach... większość z Was ma już dzieciątko i jakieś doświadczenia związane z wózkami.. macie jakieś typy? Bo ja to w tym gąszczu totalnie nie wiem co wybrać :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
wszystko zależy czego " oczekujesz " jakkolwiek by to nie brzmiało.czy mieszkasz wysoko,czy ż winda, czy wózek tylko rekreacyjnie na spacery , czy jeździsz dużo autem i będziesz go że sobą wozić.masa rzeczy na którą trzeba by zwrócić uwagę i dostosować co do swoich potrzeb. ja się np zakochałam w wózku cossato wizualnie,ale koleżanka ma i po zadaniu jej kilku pytań już wiem że to nie chce [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was ;)
Do mamusiek cierpiących na mdłości i wymioty - kupiłam dzisiaj w aptece tabletki imbirowe z kwasem foliowym i wit b6. Prevomit. Może to efekt placebo, ale od kiedy wzięłam nie mam mdłości, pojawiają się co jakiś czas, ale już delikatnie. Nawet żoładek mi ruszyl i jeść mi się chce.
Już mam weekend, można odpoczywać :) Niestety z mega przeziębieniem, bólem gardła, dreszczami. Leżę pod kołdrą i się trzęsę. Młody mnie zaraził pewnie. Także weekend wymarzony w łóżku,ale z chorobą.
Kupiłam prenalem, ale coś nie wierzę w jego działanie. Póki co śmierdzę czosnkiem, cytryną, cebulą :D
Już mi się przypomnialo, czemu nie lubiłam ciąży - w tym sensie, że nie mogę sobie zapodać mocnego leku żeby stanąć na nogi, każdy delikatny ból brzucha i już sie martwię o tą istotkę. I tak już pozostanie :)
Miłego wieczoru girls :)
kuruj sie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja oglądałam filmy z porodami bo uwielbiam je ;).
Wiedziałam, ze każdy poród inny. Ze nigdy tak na prawdę nie wiemy jak się będziemy zachowywały podczas naszego porodu. Ale jak widziałam ten moment gdy mama i dziecko w końcu się spotykają, czują, przytulają. Magia. Po prodzie też oglądałam iarzylam żeby to przeżyć jeszcze raz. Jeszcze raz zobaczyć pierwszy raz dziecko, które nosiłam w brzuchu ;)
Więc zależy jak kto do tych materiałów podchodzi. Bo jak ktoś skupi się tylko na krzykach i bólu to powodzenia.
Nastawienie jest ważne. Ide-rodze. I tyle ;)
A potem spotykamy największą miłość naszego życia. Poerworodki niewyobrazacie sobie jeszcze, ze można tak kochać. ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dla mnie przy wyborze wózka było żeby nie był niski jak większość wózków, żebym się nie schylała nisko, musi mieć dobrą amortyzację, ładnie wyglądać z zewnątrz. Na pewno nie chciałam wózka 3w1 bo foteliki w tych zestawach są kiepskie. Kupiłam wózek 2w1 i osobno fotelik cybex plus adaptery żeby do wózka fotelik przymocować ale użyłam ich tylko raz. Gondola musiała być duża bo urodziłam we wrześniu więc cała zima była przed nami a wiecie jak to z kombinezonami i kocykami itp. Ważne dla mnie było aby torba pod wózkiem była zamykana. Chciałam pompowane koła i żeby uchwyt od gondoli do przenoszenia nie był widoczny, żeby rączka do trzymania wózka nie była pokryta pianką bo mnie to obrzydza i kilka innych wizualnych jeszcze parametrów brałam pod uwagę. Generalnie kupiłam wózek tako marine w kolorze popielatym.
 
Do góry