reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też mogę chętnie oddać może nie dużo ale tak chociaż te 5-7 śmiało możesz wziąść ! :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobacze Co bedzie... Mimo wszystko pamietam Te slowa.. Pozatym teraz nie wiem Co on ma W glowie...

Ale już jest poprawa.. Ważne, że przeprosił a życie pokaże na ile jest gotów.. Trzymam kciuki ;)

Ja się czuję fatalnie, wymioty mi nie towarzyszą, ale te mdłości i ból głowy to tak praktycznie 24h, od słodyczy też mnie odrzuca chociaż uwielbiam :D więc z tego się cieszę.., ale myślę że to chwilowe. Co do brzuszka to u mnie widać.. Ale tak miałam w każdej ciąży, bardzo szybko brzuszek mi się zaoraglal, zobaczymy ile teraz kg będzie na plusie.., ja ogólnie dość spore dzieci rodze więc i teraz nie spodziewam się maluszka ;p Dobrego samopoczucia mamuśki!
 
Weronika musiał przemyśleć , teraz jeszcze musi dojrzeć. Ach z tymi facetami. Dla Ciebie szok , dla niego podwójny.
Koleżanka poleciła mi jakieś tabletki bez recepty na dolegliwości ciążowe , tzn. Wymioty. Mąż apteki zwiedza bo nigdzie nie ma tego. Może gdzieś znajdaie
 
DareToBe super że u Ciebie wszystko w porządku ...No to ładnie musiałas wypocząć przez ten tydzień jak nie pisałaś ...jeszcze super jakby w końcu napisała coś malaczarnaaga ale ona już sporo się nie odzywa .... tyle nas się już pojawiło na tym forum

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weronika dobrze że przemyślał, przeprosił, to już połowa sukcesu.. Wiadomo po takich słowach to będziesz mieć go pod lupą, nic dziwnego, ale miejmy nadzieję że był to wynik szoku.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weronika mega dobra wiadomość trzymam za Was kciuki ale uważaj na niego. Co do lekow na mdłości uważajcie bo to jednak lek wrazie waypliwosci konsultujcie. Innymi lekarzami. U nas mamy etap zabkowania w nocy częste pobudki ale 2 donle jedynki sa. ZacZęłam przeglądać sie w lustrze i moj brZuch wyglada mega wielki a to tylko 8tc mam minusy poprZedniej ciazy braku cwiczen i wciagania brzucha;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry