reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
kilka godzin a tyle natworzylyscie. Weronika trzymam kciuki.czasem trzeba spróbować dac 2 szanse.oby było już ok.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piszecie tu I piszecie :o ja niestety nie mam czasu tu cały czas zaglądać. Synek ma gorszy okres okres ale wychodzą mu 5 i jeszcze na dodatek większą część dnia musimy siedzieć w domu bo marna pogoda. Za to pieklismy całe po południe ciastka dla niego herbatniki a sobie zrobiłam ciastka owsiane :)
Just&yna wiele nas tu jest ale z praktyki wiem ze do końca jeszcze pewnie się to wykruszy.
TamiSu tez mam brzuch jak bania i moja siostra zaczyna coś podejrzewać...
Ja się czuje jak na razie dobrze. Czasami jedynie trochę mnie mdli ale to jak się przegłodze.
A jedynie piersi strasznie mnie bola najmniejszy dotyk boli jak cholera... jak synek przychodzi się przytulic to zaciskam zeby bo nie daje rady

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale natworzyłyście :) @lawinka ja też chętnie wezmę trochę tych kg co Ci dziewczyny oferują. Zaczęłam ciążę z wagą 48,5 przy 160cm. U mnie 8 tydzień, nic nie widać, ale podejrzewam, że w ciągu 2-3 tygodni już będzie. W poprzednich ciążach było widać mniej więcej od 10tc.
 
Ja wyglądam właśnie tak jak na zdjęciu po lewej... te po prawej robiłam 3 miesiące temu a te po lewej wczoraj rano... głowę jedynie musiałam przyciąć :D

1509644961-9f71b385c1ccc622-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weronika dobrze że przemyślał, przeprosił, to już połowa sukcesu.. Wiadomo po takich słowach to będziesz mieć go pod lupą, nic dziwnego, ale miejmy nadzieję że był to wynik szoku.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Hm...No masz nad czym myśleć i obserwuj go uważnie...takich słów się nie zapomina tak łatwo nawet jeżeli były powiedziane ze strachu

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie zobaczylam W laptopie strone kliniki niemieckiej oddzial poloznictwa I artykul o legalnym przerywaniu ciazy... Strona przegladana 2 godziny temu... Czar prysl jutro wyjdzie do pracy rano a ja go spakuje I koniec... Mam dosyc... Chcial zagrac tylko poto zeby mnie przekonac...
 
Do góry