reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie bylo mnie z 2-3 dni i 50 stron do nadrobienia, pol dnia czytalam :D
U mnie beta
w 3t 2d 9,1 ;
w 4t 2d 402
wiec wzrost prawidłowy.
Mam straszny apetyt, ciagle bym jadła :( najwieksza ochotę mam na słodycze i ketchup, mam nadzieje ze to wkrotce przejdzie bo ja wyjsciowo bardzo duzo ważę. W pierwszej ciąży po porodzie wazylam kilkanascie kilo niż przed ciaza... w tej jak tak dalej pojdzie bedzie odwrotnie ;/

musztarda i ketchup kroluja u mnie w menu ostatnio...

z pierwszą córką - w 1 trymestrze nie moglam patrzec na mieso i smazone... w 2gim jadlam glownie oliwki... w 3cim malo słodyczy ale 1 puszkę coli na 1-2 dni w ramach "przysmaku"

Libido mam zerowe od miesiaca.
We srode mialam wieczorem stan podgorączkowy i bolalo mnie gardło - we czwartek i piatek mialam silne bole brzucha wiec zostalam w domu. W poprzedniej ciazy mialam duzego krwiaka i do 11tyg musialam lezeć. Wtedy bralam duzo luteiny, i troche sie waham czy jednak nie isc do ginekologa wczesniej i nie podpytac czy przy tych bolach brzucha tez nie powinnam

USG chcialabym miec gdy skoncze 6 tygodni, nie chcialabym wykonywac w ciazy zbyt wielu USG bo to jednak nie zdrowe dla dziecka. 3D tym razem odpuszczam. Ot taki bajer nic nie wnoszący :) a jednak mocno nagrzewajacy dziecko

Moglabym caly dzien spac :(
 
reklama
Kobietki chciałam Was zapytać czy ktoś wróżył Wam obrączką ile będziecie miały dzieci i czy to się sprawdziło ?? może głupi temat no ale...

Mnie namówiła dziś kolezanka i wyszla mi trójka dzieci. Dwa razy ruszala się obrączka w przód i tył a trzecim razem robiła koła. Niby wskazuje to ba dwóch chłopców i jedną dziewczynkę ale znalazlam tez info ze jest na odwrót. Ze kolo to chlopiec a ruch w przód i tył to dziewczynka.

Ile w tym prawdy to nie wiem.
 
Kobietki chciałam Was zapytać czy ktoś wróżył Wam obrączką ile będziecie miały dzieci i czy to się sprawdziło ?? może głupi temat no ale...
Mnie namówiła dziś kolezanka i wyszla mi trójka dzieci. Dwa razy ruszala się obrączka w przód i tył a trzecim razem robiła koła. Niby wskazuje to ba dwóch chłopców i jedną dziewczynkę ale znalazlam tez info ze jest na odwrót. Ze kolo to chlopiec a ruch w przód i tył to dziewczynka.
Ile w tym prawdy to nie wiem.

nie wierzę w takie rzeczy.
 
Ja miałam nawet depilacje laserową bikini, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, ze jestem w ciąży. I cóż czasu nie cofnę. Wiadomo, że świadomie nigdy bym nie zrobiła. Ale nie można też dać się zwariować. Wszystko szkodzi jakby poczytać w necie... nie będę teraz się zamartwiać... bo tylko wyjdzie mi to na gorsze :)
O matko... to Ty serio agentka jestes ;)
Z drugiej strony jesli ciaza nieplanowana to nie bylo szans uniknac ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje piersi bez ciąży to są rozmiaru małe b, a w ciąży mi rosną do dużego c. I tak jest dopóki karmię. Potem wróciły do normalnego rozmiaru tylko takie miękkie flaki.

@Weronika-monika3636 a co mąż chce wrócić do byłej czy co? Co za chłop. Masakra.

Jakie mam sny w ciąży powalone to dramat. Każdej nocy mi się coś sni i to głupoty straszne.
 
Ja normalnie biust mam malutki - 65/70 A. W ciąży rosną do 70B. Mąż się śmieje, że
chociaż w ciąży jest na co popatrzeć :) ale zaraz potem dodaje, że nawet malutkie są piękne :)
Też mnie wieczorami podbrzusze pobolewa, ale nie martwię się. W poprzednich ciążach było to samo.
 
reklama
Wszystkie obawiają się tego jak bardzo urosną piersi, Więc obawiam się i ja hihi
Normalnie mam 75e ...ciekawe co to będzie.
To pierwsza moja ciąża więc nie wiem czego się spodziewać:)

Ja normalnie mam 70d i jeszcze sie mieszczę, choć troszkę sie "wylewają" [emoji12] a w domu w sportowych chodzę, najwygodniej [emoji6]

Ja mam 30.06 :)


Cześć :)
też mam termin na 30.06

nie boisz sie 3d na początku ciazy?


9 tyegodni i 1 dzien skonczone - tzn ze jestes w 10 tygodniu wiec dobrze wskazuja

A czym grozi usg 3D? Bo nie słyszałam,żeby to było niebezpieczne.

Ja miałam nawet depilacje laserową bikini, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, ze jestem w ciąży. I cóż czasu nie cofnę. Wiadomo, że świadomie nigdy bym nie zrobiła. Ale nie można też dać się zwariować. Wszystko szkodzi jakby poczytać w necie... nie będę teraz się zamartwiać... bo tylko wyjdzie mi to na gorsze :)

Nie martw sie. Organizm kobiety jest tak skonstruowany ,ze przez pierwsze tygodnie chroni zarodek,właśnie dlatego,ze nie każda wie,ze jest w ciazy [emoji6] Ile razy juz słyszałam,ze niezle któraś balowała a z dzieciątkiem wszystko dobrze.



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry