reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wy tu w domku i o jedzeniu gadoszycie a ja niestety jeszcze w pracy do 1:30.
Niestety pracuje na zmiany i tak sie dzis zastanawialam czy jest mozliwosc zeby isc na zwolnienie jak sie ma stresujaca prace i do tego na zmiany.
 
reklama
ja w sumie też bym coś zjadła.ale mi się nie chce robic.[emoji12] jakaś kanapeczka na szybko

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie wchłonęłam ogromna pomarańcze [emoji23] wyglądałam jak wampir próbujący wyssac ost krople pyszna była mmmmm[emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tu w domku i o jedzeniu gadoszycie a ja niestety jeszcze w pracy do 1:30.
Niestety pracuje na zmiany i tak sie dzis zastanawialam czy jest mozliwosc zeby isc na zwolnienie jak sie ma stresujaca prace i do tego na zmiany.
No pewnie! Ja już jestem na l4! A Ty masz jeszcze nocki? Pogadaj z ginem i na elke! W ciąży 100%platna więc ja bym się nie zastanawiala..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z seksem we wczesnej ciąży? Nie spytałam gina, opinie są różne... myślę że obawy są w większości niepotrzebne a strach ma wielkie oczy..
Ja jestem chora i mamy przerwę ale czuje się coraz lepiej, no i mąż już widzę po oczach, że już słabo się trzyma [emoji14]
Co sądzicie? Jak jest u Was?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No pewnie! Ja już jestem na l4! A Ty masz jeszcze nocki? Pogadaj z ginem i na elke! W ciąży 100%platna więc ja bym się nie zastanawiala..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A co powiedzialas lekarzowi?
Bo ja jak rozmawialam dzis z lekarzem przez telefon to powiedzial mi ze ciaza to nie choroba i ze na wymioty moge sobie kupic cos w aptece. A jak mu powiedzialam ze pracuje na zmiany i dojezdzam do pracy 30 km i ze mega spac mi sie chce nawet jak jade autem to powiedzial mi ze taka jest ciaza w pierwszych trzech miesiacach i trzeba to przetrwac.

Juz sama nie wiem co powiedziec zeby dostac zwolnienie.
 
Dziewczyny jak u Was z seksem we wczesnej ciąży? Nie spytałam gina, opinie są różne... myślę że obawy są w większości niepotrzebne a strach ma wielkie oczy..
Ja jestem chora i mamy przerwę ale czuje się coraz lepiej, no i mąż już widzę po oczach, że już słabo się trzyma [emoji14]
Co sądzicie? Jak jest u Was?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak i przed ciąża. Tak czwsto jak mamy ochotę czyli bardzo często [emoji12] Tak jak i w pierwszej ciąży hehe

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co powiedzialas lekarzowi?
Bo ja jak rozmawialam dzis z lekarzem przez telefon to powiedzial mi ze ciaza to nie choroba i ze na wymioty moge sobie kupic cos w aptece. A jak mu powiedzialam ze pracuje na zmiany i dojezdzam do pracy 30 km i ze mega spac mi sie chce nawet jak jade autem to powiedzial mi ze taka jest ciaza w pierwszych trzech miesiacach i trzeba to przetrwac.

Juz sama nie wiem co powiedziec zeby dostac zwolnienie.
A może zmień lekarza?[emoji6] Ja poszłam najpierw do takiego faceta. Prostak, gbur i w ogóle. Teraz jestem u babeczki i ona mówiła jak bylam w ciąży że gdy praca bedzie mnie bardzo.męczyć to da mi l4 bo stres nerwy i zmęczenie to nie sa idealne warunki dla.dziecka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry