reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Byłam przedwczoraj na wizycie prywatnej, to był 7T 3d i serduszko już pykało :)
usg potwierdziło wielkość zgodną z tygodniem ciąży, ale gin tak się zakręcił,że nie wydrukował nam zdjęcia z usg :( NIe wiem, jak Wy, ale ja na wszystkie usg chodzę z M :)
Acha dostałam też skierowanie już na badania prenatalne, bo tam trzeba się umawiać z wyprzedzeniem - już zapisali mnie na badania w 13 tygodniu,
A skierowanie na badania obejmuje: mocz- badanie ogólne, krew: morfologia pełna, glukoza, Hbsantygen, HCV przeciwciała, HIV Ag/Ab, Kiła VDRL, Toksoplazmoza IgG i IgM, Różyczka - za wszystko mam zapłacić 130 zł, bo gin ma umowę z laboratorium.
 
reklama
Dziewczyny dzięki za pamięć [emoji173]
Zgodnie z obietnicą pisze - jestem po wizycie, trochę się martwiłam bo dzisiaj w sluzie nitki krwi ale po badaniu wszystko ok. "Książkowa szyjka, mięciutka, pulchna macica, ładny mleczny sluz":p pęcherzyk dopiero, na serducho jednak za wcześnie :( ost okres 14.09 a w karcie ciąży 5t wpisany - tp. 21.06... widzę jedna z Was ma na 23.06 i serducho było :( no szkoda.. :(
Pieknie tętno było widać przy połączeniu, pulsowało prawidłowo :)
L4 na 4tyg, wizyta po zakończonym l4.
1509040866-bb4c91411fd42833-aaaaaa.jpeg


Teraz tylko trzeba się wyluzować.. I czekać :)
Buziaki !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze ze wszystko dobrze :-)
 
No dziewczyny gratulacje dla wszystkich dzielnych mam :) Tu to będzie grupa wsparcia przed kazdym usg :) test robilam 2 dni przed okresem ale ja mialam dwa dni wcześniej owulacje niz powinnam wiec pewnie dlatego wyszedł. Dzidziuś też byl 2 dni wiekszy. Może to przypadek nie wiem :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AGARS90 no a to plamienie to co to było?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
On zdziwiony bo sluz przy badaniu widział i mówi że śliczny mleczny i krwi nie widzi.
Plamieniem bym tego nie nazwała... takie małe niteczki czerwone w śluzie, może że 3? Na papierze jedynie widoczne

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaogladalam się. Gesslerowa leci i ślina mi Cieknie jak zobaczyłam ziemniaki w mundurkach [emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry