reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Mi kalkulator wylicza ze dopiero 4 tydzień. Więc jeszcze poczekam.

Ja mam śpiocha [emoji4] Z małym nawet drzemki w ciągu dnia robię. Trzeba korzystać póki można.

Ja mam spacerowkę Valco Snap Baby 4 Trend. I jest mega. Lekka, zwrotna, ma długą budę i regulowana rączkę.Generalnie sama dam rade ja na ramieniu nosić. Tylko nie wiem czy są używane, bo to nowość była jak kupowałam. .

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wczoraj tak przez chwile bolał jajnik „chyba” ze nie mogłam się wyprostować. A dziś tez mnie kuje prawy ma któraś tak ?
 
Witam. a wy znowu natworzylyscie kilka stron. co do spania to niedawno się obudziłam.no ale to już ostatni raz mogę tak pospać.jutro do pracy.weekend w pracy a od pon znowu szkoła ż wczorajszego basenu nic nie wyszło.zamkneli na 1 dzień. konserwacja.wiec idziemy dziś. co do nocnych pobudek to ja z 5 razy wstaje :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Liczą od ostatniego usg to powinien być 9t równo a wg dzisiejszego usg to jest 9t4d a termin na 27 maja dzień urodzin mojej mamy :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
my według om 7 tydz (6+6). Na usg jeszcze trzeba długo poczekać. termin 16.06. fajne są letnie dzieciaczki.moje obie córy letnie.jedna z 25.06 A druga ż 16.08. [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Coś mi się powiadomienia stąd nie pokazywały i w końcu wchodzę co tu taka cisza.. i 30 stron do nadrobienia. Ja ze spaniem nie mam problemu jedynie synek mnie budzi w nocy tak to bym cała noc spala i wstajemy około 8. Wczoraj musiałam iść z nim do lekarza bo ma zapalenie malzowiny usznej wiec dostał maść. Na szczęście nadal jestem bez objawów prucz piersi

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry