reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Noe bój się. Wszystko bedzie dobrze. [emoji6]
Ja ide 3 listopada.
Termin mam 26 27 okolo . I mam nadzieje ze nic tam sie nie dzieje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Praktycznie nie mam żadnych objawów prócz braku miesiączki i częsty wizyt w toalecie. Najgorsze jest to czekanie ale nic nie poradzę jak pójdę wcześniej to może jeszcze nie być słychać serca. Mam takiego stresa, że szok w nocy nie mogę spać tragedia jest ze mną. Uspokoje się dopiero po wizycie
 
reklama
Praktycznie nie mam żadnych objawów prócz braku miesiączki i częsty wizyt w toalecie. Najgorsze jest to czekanie ale nic nie poradzę jak pójdę wcześniej to może jeszcze nie być słychać serca. Mam takiego stresa, że szok w nocy nie mogę spać tragedia jest ze mną. Uspokoje się dopiero po wizycie
Ja jako takich objawow tez niemam. Normalnie sie czuje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jako takich objawow tez niemam. Normalnie sie czuje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
może te nasze objawy się pojawią później. Ja jeszcze zauważyłam, że przed spodziewaną miesiączką poprawiła mi się cera, gdzie zawsze na miesiączkę dostawałam jakiś przebarwień i wyprysków a tu niczym pupcia niemowlęcia, a i jeszcze swędzą mnie sutki :oo:
 
może te nasze objawy się pojawią później. Ja jeszcze zauważyłam, że przed spodziewaną miesiączką poprawiła mi się cera, gdzie zawsze na miesiączkę dostawałam jakiś przebarwień i wyprysków a tu niczym pupcia niemowlęcia, a i jeszcze swędzą mnie sutki :oo:
To samo zauwazylam![emoji16] Nir.musze uzywac poskladu i wygladam okej. Zawsze lrzed @ na czole mialam krosty jak nastolatka a teraz nicccc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
To samo zauwazylam![emoji16] Nir.musze uzywac poskladu i wygladam okej. Zawsze lrzed @ na czole mialam krosty jak nastolatka a teraz nicccc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdro :-) U mnie wręcz przeciwnie jak przed okresem zawsze mnie wysypuje tak teraz dalej mam brzydka cerę

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie przed @ zawsze bolaly piersi teraz nic. Wczoraj wieczorem piekly delikatnie ale tylko chwike. Cera wypryszczona strasznie a ogorki kiszone to moj przyjaciel :D
 
reklama
Do góry