reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja mam taką rozpiskę:
do 10 t.c - badania obowiązkowe: grupa krwi, Rh, przeciwciała,morfologia,mocz,glukoza na czczo, VDRL. Badania zalecane: stomatolog, HIV,HCV, toksoplazmoza, różyczka.

11-14 t.c - obowiązkowe : badanie ultrasonograficzne, zalecane: test podwójny -PAPP-A i Bhcg, mocz

15-20 t.c - obowiązkowe:morfologia,mocz, przeciwciała anty-RH. Zalecane: test potrójny- BHcg,Estriol,AFP
 
reklama
Wiera ja w pierwszej ciąży farbowałam włosy bez problemu. W ogóle to staram się żyć tak jak do tej pory. Oj niestety teraz przy drugiej ciąży jest gorzej, jest mi tak strasznie niedobrze cały czas, że już nie wiem co jeść. Schudłam ze 3 kg to na pewno jak nie lepiej. Co najlepsze to nigdy nie wyobrażam sobie dnia bez kawy i papierosa. Odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży przestałam palić co było bardzo bardzo trudne dla mnie. Od niedzieli i nie jestem w stanie bez odruchu wymiotnego przyjść na ulicy obok kogoś kto pali papierosa. O kawie też po śnić mogę. Z tego akurat bardzo się cieszę! Ale żebym jeść nie mogła to już przesada.
 
A ja wczoraj się pochwaliłam , że jedyne objawy jakie mam, to bole brzucha. No i od dzisiaj już nie jest tak pięknie. Mam cały czas mdłości i jest mi strasznie słabo. Nie mam siły nic zrobić.

I na dodatek jestem przerażona. Jak ja dam radę z noworodkiem i dwulatkiem w tym samym czasie??? Ciągle się zastanawiam co też nam do łba strzeliło [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj się pochwaliłam , że jedyne objawy jakie mam, to bole brzucha. No i od dzisiaj już nie jest tak pięknie. Mam cały czas mdłości i jest mi strasznie słabo. Nie mam siły nic zrobić.

I na dodatek jestem przerażona. Jak ja dam radę z noworodkiem i dwulatkiem w tym samym czasie??? Ciągle się zastanawiam co też nam do łba strzeliło [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bede w tej samej sytuacji. Jak urodze to moja corka bedzie miala niecale 2 lata [emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie róbmy draki od czego sa rumaki;) bedzie dobrze moja mala bedzie miala 1.5 roku. Wiec damy rade bo kto jak nie my. A co do badan przeciwcial. Mi je zalecono bo ja mam krew ujemna to dlatego. Ale ze sa obowiazkoqe nie wiedzialam. A do stomatologa to jak ktory lekarz moja mi nie kazala jechać ani razu

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
10 listopada mam wizytę przez telefon zlecił mi badania i mam je wysłać na jego email. W domu mam już córeczkę 7 letnią, a w sierpniu miałam puste jajo płodowe dlatego strasznie się boję.
 
reklama
10 listopada mam wizytę przez telefon zlecił mi badania i mam je wysłać na jego email. W domu mam już córeczkę 7 letnią, a w sierpniu miałam puste jajo płodowe dlatego strasznie się boję.
Noe bój się. Wszystko bedzie dobrze. [emoji6]
Ja ide 3 listopada.
Termin mam 26 27 okolo . I mam nadzieje ze nic tam sie nie dzieje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry