reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny ratujcie!!! Dopadlo mnie straszne przeziebienie... Bol gardla,bol glowy i katar... Oslabiona jestem strasznie. Pije len z mlekiem, jem czosnek i mam zestaw *spam*. Mysliscie ze moge wziasc zwykly paracetamol?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem że apap można brać. Ale jak jest źle to do lekarza jutro szybko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ratujcie!!! Dopadlo mnie straszne przeziebienie... Bol gardla,bol glowy i katar... Oslabiona jestem strasznie. Pije len z mlekiem, jem czosnek i mam zestaw *spam*. Mysliscie ze moge wziasc zwykly paracetamol?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
możesz wziąć paracetamol tylko bez żadnych dodatkow

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ratujcie!!! Dopadlo mnie straszne przeziebienie... Bol gardla,bol glowy i katar... Oslabiona jestem strasznie. Pije len z mlekiem, jem czosnek i mam zestaw *spam*. Mysliscie ze moge wziasc zwykly paracetamol?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja walczę od miesiąca.
Mleko z miodem, czosnkiem i gęsiną, syrop z cebuli i miodu, herbata z cytryną, ponoc super jest len podgrzac(gotować), i potem jak kompresem odkładać klatkę piersiową. Dodatkowo gesina rozgrzewa (smarować nia klatkę piersiową).
Dużo cytrusów jeść .
I zwalczyć choróbsko w zarodku bo skończy się na antybiotyku jak u mnie :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh faktycznie masakra. Jedyny lekarz który ma dobre opinie w Enel nie ma wolnych terminów do końca lutego [emoji17]

Zapisałam się do swojej na piątek. Ucieszy się. Już ostatnio jak byliśmy z Mikołajem pytała się kiedy drugie [emoji23]

Ja - zachodnie okolice Wwy [emoji4]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja walczę od miesiąca.
Mleko z miodem, czosnkiem i gęsiną, syrop z cebuli i miodu, herbata z cytryną, ponoc super jest len podgrzac(gotować), i potem jak kompresem odkładać klatkę piersiową. Dodatkowo gesina rozgrzewa (smarować nia klatkę piersiową).
Dużo cytrusów jeść .
I zwalczyć choróbsko w zarodku bo skończy się na antybiotyku jak u mnie :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gesina? Taki smalec normalny? I co nim smarowac?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apap możesz brac. Herbata z sokiem malinowym i cytryną. I w miarę możliwości duzo lez.

Mnie też dopadło. Gardło już nie boli. Ale katar się rozkręca. I jeszcze to suche powietrze w domu...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Staram sie lezec ale M caly dzien w pracy wiec musze rano synka do przedszkola zawozic... Remont w domu ehhhh... Mowisz apat?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh faktycznie masakra. Jedyny lekarz który ma dobre opinie w Enel nie ma wolnych terminów do końca lutego [emoji17]

Zapisałam się do swojej na piątek. Ucieszy się. Już ostatnio jak byliśmy z Mikołajem pytała się kiedy drugie [emoji23]

Ja - zachodnie okolice Wwy [emoji4]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na Domaniewskuej w enel znalazlam Rafała Nowaka. Terminy ok nawet. Na znanym lekarzu opinie ma ok. Mało komunikatywny ale gdybym nie znalazła cudnej kliniki Kaar Med na Ochocie to bym pewnie do niego poszła.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to współczuję.
Apap nie zaszkodzi. Mnie na początku ciąży też zlapalp chorobsko i wzięłam apap. Możesz też wziąć coś innego byle by to był paracetamol.

Na pewno nie bierz ibupromu ani żadnego podobnego.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
To na noc sobie dzis wezme apap bo inaczej cos czuje ze sie to wszystko rozwinie.

Dzieki za pomoc dziewczyny!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry