reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Co do piersi to tez przestały mnie bolec na dzień czy dwa. Przy dotyku je czuję ale da sie żyć. Czasem jak wstaję z pozycji lezacej mnie pieką okrutnie ale nie zawsze. Mam wrażenie ze coraz rzadziej mnie tak bardzo bolą ale cały czas są jędrne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.

Witam nowe mamusie.

Podczytalam kilka zaległych stron, ale nie mam siły na noc..
Wczoraj jak wróciłam że spaceru z córką to tak oslablam że przeleżałam większość dnia,a dziś jeszcze gorzej się czuję... Byłam pobrać krewną zlecone badania tarczycowe, wróciłam położyłam się spać i nie potrafiłam wstać później bo mnie mdliło z głodu... Na szczęście przyszła mama i uratowała mnie świerza sucha bułką, potem zrobiłam grysik i miętowa herbatę... Ale 4x, już nie mam czym...
Nie wiem czy,y mdłości mnie dopadły w 8 tyg czy to nieżyt.

Najgorzej że jestem sama z córką, kt nie daje odpocząć za bardzo;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam zamiar chodzić prywatnie i na NFZ :) jestem ciekawa na kiedy będzie najbliższy termin w przychodni najbliżej mnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odpowiedzi, uspokoiły mnie nieco :)
Co do śluzu to lekarz orzekł, że mam grzybicę i przepisał antybiotyk - nystatynę, którą jeszcze biorę (10 dni). A śluz u mnie biały, raczej rzadki ale bez wkładek się nie obejdzie.
W przyszły wtorek planuję iść na pierwsze badania krwi, to może od siebie poproszę jeszcze o tą betę, bo na tym skierowaniu to lekarz wypisał mi tylko mocz, morfologię, grupę krwi, toksoplazmozę, glukozę i coś jeszcze ale nie mogę rozczytać.
 
Dziękuję za odpowiedzi, uspokoiły mnie nieco :)
Co do śluzu to lekarz orzekł, że mam grzybicę i przepisał antybiotyk - nystatynę, którą jeszcze biorę (10 dni). A śluz u mnie biały, raczej rzadki ale bez wkładek się nie obejdzie.
W przyszły wtorek planuję iść na pierwsze badania krwi, to może od siebie poproszę jeszcze o tą betę, bo na tym skierowaniu to lekarz wypisał mi tylko mocz, morfologię, grupę krwi, toksoplazmozę, glukozę i coś jeszcze ale nie mogę rozczytać.
Betę możesz zrobić i bez skierowania ale niestety trzeba zapłacić.

W grupie siła po to tu jesteśmy by się wspierać nawzajem :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja druga ciąża, ale za Chiny nie wiem co to jest Beta[emoji23]

Ja będę chodzić prywatnie. Tylko nie mogę się zdecydować czy do swojej poprzedniej lekarki (była super, ale ciężko z dojazdem) czy w Enelmedzie (nie musiałabym placic). Chyba zrobię tak, że jeśli w Enel znajdę dobrego lekarza, to zostanę.

Ja tak będę robić badania zlecone przez lekarza. Nie znam się na tym więc i tak nie miałoby to sensu.

Jeśli chodzi o objawy, to u mnie są to tylko i wyłącznie bóle podbrzusza. Tak samo miałam poprzednio. Zgaga, wzdęcia pojawiły mi się dopiero pod koniec 2 trymestru.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ratujcie!!! Dopadlo mnie straszne przeziebienie... Bol gardla,bol glowy i katar... Oslabiona jestem strasznie. Pije len z mlekiem, jem czosnek i mam zestaw *spam*. Mysliscie ze moge wziasc zwykly paracetamol?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To moja druga ciąża, ale za Chiny nie wiem co to jest Beta[emoji23]

Ja będę chodzić prywatnie. Tylko nie mogę się zdecydować czy do swojej poprzedniej lekarki (była super, ale ciężko z dojazdem) czy w Enelmedzie (nie musiałabym placic). Chyba zrobię tak, że jeśli w Enel znajdę dobrego lekarza, to zostanę.

Ja tak będę robić badania zlecone przez lekarza. Nie znam się na tym więc i tak nie miałoby to sensu.

Jeśli chodzi o objawy, to u mnie są to tylko i wyłącznie bóle podbrzusza. Tak samo miałam poprzednio. Zgaga, wzdęcia pojawiły mi się dopiero pod koniec 2 trymestru.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Wątpię że uda Ci się znaleźć w Enel dobrego lekarza. Ja mam tej przychodni serdecznie dość po latach.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry