reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
20171024_144026.jpg


Dzień jak codzień, ehhh [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171024_144026.jpg
    20171024_144026.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 435
Dziewczyny ja w czwartek idę do na wizyte[emoji4]
Robilyscie już jakieś badania typu morfologia mocz? Bo się zastanawiam czy zrobić zeby wpisała do karty.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie też się zastanawiam czy jest sens robić np morfologię i betę przed wizytą? Pewnie to i inne rzeczy lekarka będzie kazała zrobić więc może nie ma co dwa razy się kłuć.
 
Poczekaj zobaczysz co wyjdzie. Po swoim przypadku wiem ze nic na sile i na szybko. A po za tym lekarz da ci skierowanie to placic nie bedziesz

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez chciałam dziś dołączyć [emoji6]choc czytam Was od pierwszej strony, to sie bałam bo trochę niepewna sytuacje mam ale co ma bYc to bedzie... No i boje sie,ze zaraz zamknięcie wątek [emoji6] Po krotce. Z mężem staramy sie BardO długo, leczymy sie we Wrocławiu. W marcu straciłam dzidzie w 6tc1d a dziś juz trochę odetchnęłam 7tc4d i termin na 08.06 przeddzień moich urodzin. Strasznie sie cieszę ale równie okropnie sie boje kolejnej straty, która BardO zle zniosłam [emoji29] pozdrawiam i przedstawiam mojego gagatka , który nie daje mi odetchnąć na dłużej niż jeden dzień po usg [emoji12]
1508852311-8d1b4d107c72cdb8-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry