reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie nic nie bylo widac tylko powiedzial ze endometrium 20cm i jakas mini kropeleczka z ktorej teoretycznie powinno sie "cos" rozwinac... Teraz zostaje mi poprostu czekac ...
Chyba 20mm ;) A takie czekanie jest najokropniejsze - choć przyznam, że czekanie między wizytami nawet jak już się serduszko widziało jest też okropne :( Póki nie czuje się ruchów - potem to już z górki ;)
 
reklama
Dziewczyny a czy już coś kupujecie?
Ubranka, gadżety itd?
Ja się nie umiem powstrzymać ale wiem że powinnam jeszcze czekać, na pewno nie chce kupić wszystkiego na raz, tylko podzielić sobie żeby było łatwiej finansowo....
 
Wstrzymaj sie do konca 2 trymestru. I polecam ubranka kupipne w ciuchach używanych
Jakoś mega jak stan bardzo dobry i sie nie niszcza tak ja nasze. Moja pierwsza 70% na ciuchach 20 kolezanki 10 % sama

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wstrzymaj sie do konca 2 trymestru. I polecam ubranka kupipne w ciuchach używanych
Jakoś mega jak stan bardzo dobry i sie nie niszcza tak ja nasze. Moja pierwsza 70% na ciuchach 20 kolezanki 10 % sama

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie podobnie, też na ciuchu dużo kupuje...
Mam dużo ciuchów po córce, niektóre typowo chłopięce bo dostała po kuzynach...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zasada do pol roku
Body bie droższe niż 15zl :biggrin2:
Wiadomo do lekarZa wyjście nie liczę ale na codzien;)
Ja się śmieje ze będę drugim właścicielem pepco :rolleyes:a moj mezulem się śmieje ze będzie bankrutem :biggrin2:.
 
Ja na razie nic nie kupuję i nie patrzę żeby mnie nie korciło...na ubranka po innych nie mam co liczyć bo moje siostry dzieci jeszcze nie mają...Ale też będę chodziła po ciucholandach bo faktycznie można tam fajne rzeczy znaleźć
Jestem trochę spokojniejsza dzisiaj po tej wizycie ale pewnie tak jak ktoś pisał już niedługo nie będę mogła doczekać się 7.11 czyli kolejnego badania.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na forach i na znanylekarz.pl cos powinno być o ginekologach. Więc też to jakies odniesienie. Ja teraz ide do mlodej doktorki . Odbierala moj porod pierwszy [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bo Ci mlodzi lekarze czesto sa zdecydowanie lepzi od tych stardzych tez juz sie przekonalam o tym!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie każdy ma umiejętność komunikacji ;) Nie wiem czy bym jeszcze do takiego lekarza poszła... w ciąży ze Stasiem pierwszą wizytę miałam u jakiegoś docenta, co na moje stresy, że w sylwestra piłam alkohol nie wiedząc jeszcze, że jestem w ciąży powiedział, że najwyżej urodzę małego pijaczka - więcej nie poszłam ;)

Założę się, że jeszcze nas ktoś przebije z wcześniejszym porodem :D A małego człowieczka gratuluję - jest już bardzo duży i śliczny! :)
Naprawde co za lekarze[emoji23][emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba 20mm ;) A takie czekanie jest najokropniejsze - choć przyznam, że czekanie między wizytami nawet jak już się serduszko widziało jest też okropne :( Póki nie czuje się ruchów - potem to już z górki ;)
Tak mm sorki pomylka[emoji23][emoji23] to sobie powiekszylam[emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam cała masę ubranek po synku,które dostał od kuzyna 2 lata starszego. Wiec wszystkie ciuchy jak nowe. Chyba ze trafi się dziewczynka to będę miała szał zakupowy :D wózek mam 3w1 po synku w stanie idealnym i po prostu kocham go za wygodę prowadzenia i zwinność jest jasno szary wiec bez różnicy jakiej płci będzie dzidzia.
W pierwszej ciąży czekałam do pierwszych ruchów aż zaczęłam coś kupować a ze było to w 16t to szybko się zaczął szał [emoji23]

Gratuluję tak dużego juz maluszka [emoji7][emoji7] wy tu juz czekacie na kolejne wizyty a ja ani 1 nie miałam [emoji29][emoji29]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry