reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja tez mam cała masę ubranek po synku,które dostał od kuzyna 2 lata starszego. Wiec wszystkie ciuchy jak nowe. Chyba ze trafi się dziewczynka to będę miała szał zakupowy :D wózek mam 3w1 po synku w stanie idealnym i po prostu kocham go za wygodę prowadzenia i zwinność jest jasno szary wiec bez różnicy jakiej płci będzie dzidzia.
W pierwszej ciąży czekałam do pierwszych ruchów aż zaczęłam coś kupować a ze było to w 16t to szybko się zaczął szał [emoji23]

Gratuluję tak dużego juz maluszka [emoji7][emoji7] wy tu juz czekacie na kolejne wizyty a ja ani 1 nie miałam [emoji29][emoji29]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję[emoji8]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja będę miała prenatalne za darmo bo 3 razy poroniłam i mój synek urodził się z wadą serca. Mój lekarz pracuje w klinice gdzie on też robi badania prenatalne i da mi skierowanie.

Co do wyprawki to mam sporo rzeczy po synku a jak będzie córcia to kupię trochę bo mam sporo uniwersalnych ciuszkow. W ciucholandach nie kupuje sobie to dziecku też nie kupię. Generalnie wychodzę z zasady, że dziecko ubieram w tym samym standardzie co siebie a czasem i jego lepiej.

Jutro mam wizytę ale nawet się nie stresuję, mdłości są to na pewno jest dobrze.
 
Co do ciucholandu to czytałam kiedyś fajny artykuł że te ciuchy są dla dzieci lepsze, bo są już x razy prane. A przy produkcji bawełny jest używane mnóstwo chemii, żeby chociażby ja zmiękczyć... Więc ciuchy używane są dla dzieci a szczególnie noworodków lepszej bo cała ta chemia jest wypłukana już...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja polecam szukanie okazji na olx albo na forach na gg. Dziewczyny sprzedają ubranka pączkami i to za grosze. W bardzo dobrym stanie. Taki maluch bardzo często ulewa, kupka żadna przecieka bokami, a żeby zeszła z ubranka trzeba ja najpierw zaprac w zimnej wodzie. Pamiętam jaka byłam załamana jak moja córa obsrywała spodenki za 40 zł ;D.
Jak dla mnie śpiochy +bodziak i skarpetki pod spód to najlepszy zestaw dla noworodka..
Później dużo się nie zmienia bodziak+spodenki. Do spania śpiworki a nie kołderki.
A ciuchy mam po coreczke. Jak będzie chłopczyk to coś dokupić na wyjście na dwór chlopiecego a po domu niech dobija tamte po siostrze ;D

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadszedł ten piękny dzień - nawet jeszcze Małżonek nie wie - że zrobiłam test i wyświetlił się wynik "pregnant 1-2" :)
Mam tak nieregularne cykle, że to po prostu CUD - na zwykłym tescie jest praktycznie niewidoczna druga kreseczka (jak wiem że powinna być to oczami wyobraźni widzę :p), za to elektroniczny wyświetla pięknie :D:D:D
Za kilka dni zrobię raz jeszcze i w imienimy powiem Małżonkowi. A wstępny termin idealny: Dzień Dziecka!
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby szybko pojawiło się tu nas cała masa! :)
Gratuluję ja mam przewidywany termin porodu na 23.06.2018 i jak narazie troszkę panikuje... Pierwsza ciąża niestety 14 tydzien i wielka strata... Cały czas sobie tłumacze że tym razem musi się udać pozdrawiam
 
Dla mnie ubranka to nie problem, trochę mam unisexów po córkach, trochę kupię. Sen z powiek spędzają mi chusty. Nie potrafię się zdecydować co mi się najbardziej podoba. Na razie tylko się rozglądam, ale chciałabym kupić obie chusty do końca lutego, żeby móc z ich pomocą ulżyć kręgosłupowi i motać brzuch.
Ach i zapomniałabym - ubrania ciążowe to dla mnie koszmar. Muszę kupić niemal wszystko
 
Dziewczyny a czy już coś kupujecie?
Ubranka, gadżety itd?
Ja się nie umiem powstrzymać ale wiem że powinnam jeszcze czekać, na pewno nie chce kupić wszystkiego na raz, tylko podzielić sobie żeby było łatwiej finansowo....
Ja to uwielbiam kupować! I co z tego wynika już kupiłam kilka ubranek (3x body w rozmiarze 50, półśpiochy - tego nie miałam dla Stasia i potem był problem, bo 56 było za duże ... teraz się zabezpieczam ;)) :D Rzeczy po Stasiu wyjmę jak już będę "pewna" że wszystko jest ok [to już taki poważny, sentymentalny krok dla mnie] - jestem przekonana, że i tym razem będzie chłopak, więc ubranka spasują - a jak by maluch zrobił psikusa i okazał się dziewczynką to i tak rzeczy po Stasiu będą ok, bo śmiało w większości mogą uchodzić za unisexy ;)
A poza tym, że dużo rzeczy kupuję nowych, to bardzo lubię kupować używane na allegro - można trafić perełki! Z moich doświadczeń najlepsze są body kopertowe, nieuciskające półśpiochy i śpioszki - praktycznie niczego więcej nie używałam i teraz będzie podobnie :)

Wózek kupię taki jak mieliśmy poprzednio, 3w1 z MaxiCosi - kolor obojętny, szukam dobrych okazji i jak się coś trafi to od razu kupię :) Oglądam już też laktatory. Okres ciąży ze Stasiem i potem jego niemowlęctwa to był czas uczenia się co fajne, a co nie - teraz już tylko szukam okazji żeby okazyjnie kupić konkretne rzeczy - żadnch nowinek, wszystko sprawdzone :D
 
reklama
Helu;)
A u nas jest męża jednego kuzyna żona co ma na styczeń i 2 co ma na luty jedną będzie miała chłopca druga dziewczynkę;) także ciuszki będę miała hhe;)

Ja wariatka wozek sobie upatruje. Dla córki miałam nowy niebieski syn później w nim jeździł. Teraz chyba kupię nowy bo tamten ku sprzedałam dawno bo nie planowałam 3 dziecka hehe

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry