reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Muszę się pochwalić już po wizycie!!! Serduszko pięknie bije i maleństwo machalo do mnie rączką to jednak 9tydz3d więc nie wiem czy tak jak DareToBe i Mecenasowa to majowe [emoji7]
1508775172-50d100a8ac274bb2-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie świetne zdjęcie :-) gratulacje :-) ja mam wizytę we czwartek, ciekawe czy mi zrobi usg jak miałam robione trzy tygodnie temu, ale mam nadzieję że zrobi i sprawdzi czy wszystko jest w porządku bo w pracy niestety ale dzwigalam dość sporo

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ehh gdybym tylko byla optymistka a nie chora na nerwice mamuska to moze by sie udalo[emoji12]. No nic musze czekac...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu nic się nie stresuj! Ja byłam pierwszy raz usg 5t3d i nic nie było prócz pustego pęcherzyka....czekałam cierpliwie 4 tygodnie a tu 2.6cm cudeńko dziś do mnie machało[emoji7]

Nigdy nie robiłam badań bety ...nawet nie wiedziałam o takim czymś ...tutaj tylko czytałam,że dziewczyny sprawdzają jej przyrost.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety to jeden z przesądów...;) Jeśli w ciąży mamy ochotę na słodkie to znak że organizmowi brakuje magnezu, a jeśli na kwaśne to Wit C.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Hm po iść od razu polecialam po klementynke ze staropolskiej...jadlabym same ciasta najchętniej ...reszte to ledwo trawię ..owoce jeszcze ok warzywa to tragedia...
Wniosek chyba mam duży ten niedobór magnezu[emoji13] [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolejna bete mam w czwartek.

Kochane prenatalne są płatne chyba ze dostaniecie skierowanie ale gin. Gdy sa powazne wskazania choroby w rodzienie itp. U mnie w bialymstoku u doktora lesniewicza 250zl prenatalne;)
Gratki @Just&yna slicznego zdjęcia usg.

Co do poziomów bety u mnie om ostatnie 09.09 i na poziomie 8745 tylko u nas w sobote bylo widoczne jedynie niewiele. Zaraz zdjecie wstawie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry