reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Muszę się pochwalić już po wizycie!!! Serduszko pięknie bije i maleństwo machalo do mnie rączką to jednak 9tydz3d więc nie wiem czy tak jak DareToBe i Mecenasowa to majowe [emoji7]
1508775172-50d100a8ac274bb2-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Cudo :-)
 
Muszę się pochwalić już po wizycie!!! Serduszko pięknie bije i maleństwo machalo do mnie rączką to jednak 9tydz3d więc nie wiem czy tak jak DareToBe i Mecenasowa to majowe [emoji7]
1508775172-50d100a8ac274bb2-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie duże to Twoje maleństwo [emoji173]
Gratulacje [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wychodzi z om 4t5d

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie beta 1054 z Om tez okolo 4 tydzien, ale dzis bylam u lekarza jeszcze nic nie widac... W ogole dziwny gosc z niego... Mowi mi ze beta rosnie dobrze ale juz nie trzeba robic... Ze sie narazie nie cieszyc bo nic nie wiadomo[emoji87][emoji85] jak syn wroci z przedszkola z katarem to mam w masce chodzic[emoji87][emoji85] no jakas masakra...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie beta 1054 z Om tez okolo 4 tydzien, ale dzis bylam u lekarza jeszcze nic nie widac... W ogole dziwny gosc z niego... Mowi mi ze beta rosnie dobrze ale juz nie trzeba robic... Ze sie narazie nie cieszyc bo nic nie wiadomo[emoji87][emoji85] jak syn wroci z przedszkola z katarem to mam w masce chodzic[emoji87][emoji85] no jakas masakra...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak bylam W crazy Z 3 dzieckiem trafilam na Pania doktor ktora tez palnela podobne zdanie -nie nastawiac sie na dziecko bo to za wczesnie... Kochana postaraj sie usunac ten tekst Z pamieci... :-)
 
Jak bylam W crazy Z 3 dzieckiem trafilam na Pania doktor ktora tez palnela podobne zdanie -nie nastawiac sie na dziecko bo to za wczesnie... Kochana postaraj sie usunac ten tekst Z pamieci... :-)
Ehh gdybym tylko byla optymistka a nie chora na nerwice mamuska to moze by sie udalo[emoji12]. No nic musze czekac...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sporo tylko czy wystarczająco.. też między 17.10 a 23.10 jest 6 dni

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzieś kiedyś czytałam ze w ciągu 3 dni powinna urosnąć o 112% bodajże ale te kalkulatory dla mnie tez pokazywały każde co innego a beta była w normie jak pytałam lekarza. Najlepiej nie analizuje tego ważne że wzrosła a normy też są różne i każda z nas jest inna, nie zamartwiaj się nie potrzebnie ważne że wzrosła

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry