reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Nie. Porostu jest zly ze jestem w ciazy I nie chce ze mna gadac.... jak by to byla tylko moja wina
Tu niestety chyba nie da się nic doradzić. Można chyba tylko dać mu czas przywyknąć do nowej sytuacji i liczyć, że mu się odmieni. To wasze pierwsze dziecko? Swoją drogą to niesprawiedliwe, że wini tylko Ciebie
 
Tu niestety chyba nie da się nic doradzić. Można chyba tylko dać mu czas przywyknąć do nowej sytuacji i liczyć, że mu się odmieni. To wasze pierwsze dziecko? Swoją drogą to niesprawiedliwe, że wini tylko Ciebie
Dokładnie.
A to się nie staraliście i wpadka Tak? I teraz Ciebie wini? Nie ogarniam.
Może faktycznie się przestraszyl...
Jaki macie staż? Jakieś już dzieci?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
jutro mam wizytę u gina, może będzie już serduszko :)
Jestem przeziębiona, walczę już od 1,5 tygodnia. Dziś byłam u lekarza, bo boli mnie ucho. Powiedział że jakbym nie była w ciąży to dostałabym antybiotyk. A tak mam walczyć domowymi sposobami. Powiedziała że nie wygląda to najgorzej i powinno mi nic nie być, lepiej do 12 tygodnia nic nie brać.
Jeśli chodzi o imiona to dla syna bezapelacyjnie Leon, a dla dziewczynki problem. Bo mąż chce Zosie, ja mniej.
Wolałabym Nelę, Lilkę albo Polę.
 
Cześć dziewczyny,
jutro mam wizytę u gina, może będzie już serduszko :)
Jestem przeziębiona, walczę już od 1,5 tygodnia. Dziś byłam u lekarza, bo boli mnie ucho. Powiedział że jakbym nie była w ciąży to dostałabym antybiotyk. A tak mam walczyć domowymi sposobami. Powiedziała że nie wygląda to najgorzej i powinno mi nic nie być, lepiej do 12 tygodnia nic nie brać.
Jeśli chodzi o imiona to dla syna bezapelacyjnie Leon, a dla dziewczynki problem. Bo mąż chce Zosie, ja mniej.
Wolałabym Nelę, Lilkę albo Polę.
Ja jestem na antybiotyku niestety...
5t1d:/ ale kaszel już okropny walczę z nim 3,4tyg więc nie było w ogóle mowy..
Domowe sposoby niestety sobie ż tym nie poradziły :(


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie zdradz to swoje piękne imię :)
Mój jak będzie syn to Grzegorz (po moim zmarłym tacie). Podoba mi się to imię, jest sentymentalne i mało teraz przez rodziców wybierane.
Nie znam małego Grzesia a pracuje w przedszkolu i już daaaaawno Grzegorza nie było więc super.

A dziewczynka to będzie problem [emoji14] też nie chce żadnej Ani czy Karoliny bo dużo tego.
Mnie podobają się imiona, których raczej inni rodzice n8e wybierają, bo są nietypowe.
I nie mówię o Dżesikach itp tylko bardziej o takich jak:
Florentyna
Celestyna
Julita
Judyta.

To są imiona które kiedyś były, ale już teraz malo kto je nosi.
Tak parę lat temu było ż Franciszkiem czy Antonim np.. parę lat temu to były imiona "dla starych ludzi", dzisiaj jest wysyp Franków i Antkow:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Alicja lub nikola a chłopiec Mikołaj lub Mateusz [emoji1]

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Do góry