reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mój synek był niemowlęciem bardzo wymagającym i absorbującym. Spał na mnie, na mężu do 1szego roku życia. Nigdy w łóżeczku nie dało się go położyć, w wózku nie jeździł. Płakał jak nie wiem..W łóżeczku robiłam podejścia może 2-3 razy i dałam sobie spokój. Spał na nas, potem obok przynajmniej on był szczęśliwy, a my mogliśmy się wyspać :)
Do dzisiaj śpi w naszej sypialni. Ma swój pokój, ale co z tego jak gaśnie światło, robi się cisza w domu a on zaczyna chodzić i szukać nas. Teraz śpi tylko z mężem, a ja wyniosłam się do pokoju jego i będę tam miała łóżeczko dla dziecka. Chłopaki będą spali razem a ja z córką. Nie chciałam robić synkowi przed przyjściem dziecka na świat rewolucji, że teraz śpi sam. Często w nocy szuka nas w łóżku i trzyma nas za ramię czy rękę.
Mamy umowę, że jak córcia urośnie to kupimy łóżko piętrowe i będą spać razem.
Mam nadzieję, ze młoda będzie bardziej łaskawa i oszczędzi mój kręgosłup i będzie spała sama :)
 
reklama
U mnie znowu przypływ energii, a dupa rośnie..a odstaje jakby silikonem wypchana, aż ciężarówki titają.. Haha i ten wzrok jak juz mnie miną i zobaczą że ja też ciężarówka :D bezcenne :p
Syn wrócił z zielonej szkoły, taki jakiś niedomyty, ciut chudszy, opalony i szczęśliwy :) a ja miałam całą torbę brudnego prania i kilo morskiego piachu w przedpokoju. Wydał wszystko a na pamiątkę przywiózł zaledwie kilka muszelek i innych drobiazgów. Jak go znam to kupował słodycze i dzielił.. Ale super ze jest zpowrotem.
 
U nas poród wywoływany z powodu malowodzie i najpięknieszy dzień mamy miałam 26.05.2018 19.50❤️
 

Załączniki

  • C03ADBFF-3055-435E-B632-DABB58B23903.jpeg
    C03ADBFF-3055-435E-B632-DABB58B23903.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 360
reklama
Do góry