reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczynyyyy!

Dziś odszedł mi czop, albo spory jego fragment. Nie mam wątpliwości ze to to. Powiedzcie że nie ma sie czym martwić [emoji120] Ja wiem że to się dzieje nawet na 2-3 tyg przed porodem ale czasem też na dzień albo kilka godzin przed a ja jestem sama w domu do poniedziałku i delikatnie mówiąc... trochę mam pietra [emoji849] (dziś 35+2tc)
Niestety pozostaje Ci obserwacja swojego organizmu[emoji20] tak jak piszesz może to być za dwa tygodnie ale może już dziś! Trzymam kciuki żeby jednak poczekala na tatusia! Spakuj torbę jak tego nie zrobiłaś jeszcze i pozostaje Ci czekać.
Informuj nas co u Ciebie!
 
reklama
Dziewczynyyyy!

Dziś odszedł mi czop, albo spory jego fragment. Nie mam wątpliwości ze to to. Powiedzcie że nie ma sie czym martwić [emoji120] Ja wiem że to się dzieje nawet na 2-3 tyg przed porodem ale czasem też na dzień albo kilka godzin przed a ja jestem sama w domu do poniedziałku i delikatnie mówiąc... trochę mam pietra [emoji849] (dziś 35+2tc)
U mnie tez dzisiaj odszedł ale nie wiem czy cały czy nie,w każdym bądź razie dość sporo brunatnego śluzu i póki co nic. Dziś po południu idę na wymaz do lekarza więc na pewno też mu o tym powiem. U mnie dziś 37+3 więc pozostaje nam spokojnie czekać i nie panikowac chociaż wiem że łatwo się mówi :-)
 
Dziewczynyyyy!

Dziś odszedł mi czop, albo spory jego fragment. Nie mam wątpliwości ze to to. Powiedzcie że nie ma sie czym martwić [emoji120] Ja wiem że to się dzieje nawet na 2-3 tyg przed porodem ale czasem też na dzień albo kilka godzin przed a ja jestem sama w domu do poniedziałku i delikatnie mówiąc... trochę mam pietra [emoji849] (dziś 35+2tc)
Trzymaj się i staraj nie panikować, żeby nerwami wszystkiego nie przyspieszać (skoki ciśnienia itp.), trzymam kciuki żebyście dotrwały co najmniej do poniedziałku :)
 
@Ewa.se oby jeszcze maleństwo poczekało, grunt to żebyś się nie denerwowala, bo to nie pomoże.

U nas świecie słonko i zaczął padać deszcz, całe pranie musiałam ściągać na Cito.
Teraz zaczęło grzmieć.

Wogóle dzwoniłam do serwisu Adamex ostatnio, mówię że kupiłam ich wózek używany i chciałabym oddać go do nich do sprawdzenia, bo niby wsUstko wygląda ok, ale nigdy nie wiadomo.
Pan zamówił kuriera, będzie w poniedziałek, jeśli okaże się że wszystko w porządku i nie trzeba nic naprawiać, to pokrywamy tylko koszty przesyłki
Także super.
 
Dziewczynyyyy!

Dziś odszedł mi czop, albo spory jego fragment. Nie mam wątpliwości ze to to. Powiedzcie że nie ma sie czym martwić [emoji120] Ja wiem że to się dzieje nawet na 2-3 tyg przed porodem ale czasem też na dzień albo kilka godzin przed a ja jestem sama w domu do poniedziałku i delikatnie mówiąc... trochę mam pietra [emoji849] (dziś 35+2tc)
Szoking! [emoji33]no to teraz na dwoje babka wróżyła... Trzymam kciuki zeby jednak te 2 tygodnie przetrwać [emoji110] a jeśli to fragment, to może nie będzie tak źle i donosisz do terminu [emoji4]
 
A właśnie,bo sobie teraz przypomniałam, że mój doktorek nie wypisal skierowania do szpitala... No chyba, że nie jest potrzebne? Jak to u Was wygląda?
 
reklama
Do góry