reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry dziewczyny! U mnie kolejny dzień pięknej pogody się zapowiada, chociaż nie ukrywam, że przez te upały nie czuję się najlepiej, wczoraj pierwszy raz w tej ciąży spuchły mi nogi :( Macie jakieś sposoby na opuchnięte nogi?

@Ewa.se i jak sytuacja? Trzymam kciuki za jeszcze kilka dni w brzuszku!

Jejku, jak ten czas leci, już Wam czopy odchodzą, czuję, że najbliższe dwa tygodnie to kilka maluchów będzie już po naszej stronie! <3

Ja zaczęłam 38 tc.(37 +1) i nie mam pojęcia, kiedy to minęło, jakoś ciągle nie może do mnie dojść, że to już, zaraz... Jakoś dalej nie umiem sobie wyobrazić, jak to nasze życie znowu się zmieni, jak przyjdzie maluszek na Świat, choć to nasze trzecie dziecko ;) Też tak macie?
 
Hej dziewczyny.
U nas też piękna pogoda.
@nuti najlepiej w aptece zapytaj o jakiś żel, polecą Ci coś co możesz stosować w ciąży.
I w miarę możliwości nogi w górze trzymaj.
 
@nuti a dziękuję, póki co chyba wszystko pod kontrolą. Wczoraj dobrze się czułam, oprócz twardego do granic brzucha nic mi nie było. Dziś natomiast trochę gorzej, jest mi niedobrze no i już toaleta kilka razy zaliczona. Zjadłam lekkie śniadanie a i tak wszystko mi się trzęsie jakbym była na kacu. Mam nadzieję że to wczorajszy fast food, nie jestem przyzwyczajona a to jedyne ci mogłam ogarnąć sobie na dowóz
 
nuti, ja też tak mam. Niby nasze trzecie, a jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie jak już się urodzi. Takie mi się to wydaje odległe, a przecież zaraz będzie termin :o;)

U nas też piękna pogoda. Rano byłam z dziewczynami na biegu charytatywnym. Dziewczyny biegały, a ja sobie chodziłam w koło :)
Jednak wczoraj cały dzień byłam na nogach, dziś od 8 też i już musiałam się położyć, bo brzuch jak kamień, plecy i nogi bolą... No i też niestety od kilku dni zaczęły mi stopy puchnąć... :(
Taki jeszcze wstydliwy problem mi się przyplątał - hemoroidy. Tzn. tak mi się wydaje, że to to ale tak boli, że nawet się budzę w nocy z bólem... Chyba muszę się wybrać do apteki.
 
nuti, ja też tak mam. Niby nasze trzecie, a jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie jak już się urodzi. Takie mi się to wydaje odległe, a przecież zaraz będzie termin :o;)

U nas też piękna pogoda. Rano byłam z dziewczynami na biegu charytatywnym. Dziewczyny biegały, a ja sobie chodziłam w koło :)
Jednak wczoraj cały dzień byłam na nogach, dziś od 8 też i już musiałam się położyć, bo brzuch jak kamień, plecy i nogi bolą... No i też niestety od kilku dni zaczęły mi stopy puchnąć... :(
Taki jeszcze wstydliwy problem mi się przyplątał - hemoroidy. Tzn. tak mi się wydaje, że to to ale tak boli, że nawet się budzę w nocy z bólem... Chyba muszę się wybrać do apteki.
Mi tez od kilku dni wieczorami puchna nogi i ręce.. I też przyplataly się hemoroidy, te zewnętrzne niestety. Miałam maść i czopki, po kilku dniach przestało piec i boleć i teraz ich nie czuje. Lekarz mówi że powinny się wchłonac po porodzie :)
 
IMG_1059.JPG

Witajcie dziewczyny! Ja dzis totalnie nic nie robię, leżę i odpoczywam. Jakaś niemoc mnie dopadła, ale tłumaczę sobie że przecież mam odpoczywać i nabierać sił przed najważniejszą rolą jaką jest bycie mamą.
Jutro przyjdzie moja paczka z gemini, zamierzam też zrobić ostateczne pranie i wszystko spakować już do torby.
We czwartek kontrola u gina wtedy chyba będę wiedziała czy jednak czeka mnie cesarka ze względu na wielkość małego.
Miłej i spokojnej niedzieli! [emoji846]
 

Załączniki

  • IMG_1059.JPG
    IMG_1059.JPG
    600,5 KB · Wyświetleń: 645
@Ewa.se
Bądź spokojna :) Czop może odejśc sporo przed porodem. Niepotrzebne nerwy tylko będa Cię nakręcać. A Mała dobrze, żeby jeszcze posiedziała w brzuchu i nie była wcześniakiem.
:)
 
reklama
Czesc Dziewczyny. Mąż z synkiem na meczu a ja w łóżku. Jakos dziwnie się dzis czuje. Boli mnie krzyż nie jakoś mocno ale caly czas ciupie chociaż w nocy bol byl dość silny. No i od rana jestem częstym gościem w toalecie. Chyba organizm się przeczyszcza....
Czas najwyzszy na spokojnie spakowanie torby bo nie wiadomo jak będzie
 
Do góry