reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja zrobiłam 3 bete i wyszła 22000, co daje 6-7 tydzień. Więc mam nadzieję ze w sobote serduszko już zobacze.
Moi rodzice już wiedzą, męża jeszcze nie, ale nie wiem kiedy im powiemy....chciałam na święta ale przezcież pewnie będzie już widać wcześniej.....
 
reklama
Anulka >3 a nie masz na wyniku poisoned skali -od.... Do...?
 

Załączniki

  • Screenshot_20171019-200035.png
    Screenshot_20171019-200035.png
    130,9 KB · Wyświetleń: 81
Porozmawiaj z lekarzem. Moim zdaniem to może oznaczac pozamaciczna jak czytałam beta spada potem i jest krwawienie ale ono może być niebezpieczne. Musisz pogadać z lekarzem nie denerwuj się za wcześnie.

Myśl pozytywnie :) #womanpower

Rzeczywiście poczytałam teraz :hmm: Z lekarzem rozmawiałam wczoraj, zalecił zrobic bete i za 2 dni powtórzyc.
 
Powiedz lekarzowi, zleci Ci badania... A może ktoś z rodziny ma glukometr i mogłabyś sobie zmierzyć na czczo ?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja już po wizycie dzidzia obecną serduszko bije więc trochę się uspokoilam, lekarz przepisał luteine dał skierowanie na badania i oczywiście l4, następna wizyta na 31.
Ja na szczęście na teściów nie mogę narzekać, a teściowa to do rany przyloz, już jest na emeryturze więc jak coś zawsze z dziećmi mi zostanie tylko muszę je do niej zawieść a mieszkają jakieś 30 km od nas. Co do dzieci to zawsze liczy się z naszym zdaniem choć jak czasem dzieci są u nich zostaja to niestety idzie po łatwiznę i napycha je słodyczami u babci dzieci na kanapkę z czekoladą zawsze mogą liczyć hihi. Niestety po stracie synka dużo się zmieniło w naszych relacjach dość znacznie się od siebie oddalilismy ale to już inna bajka. U nas o ciąży wiedza tylko u mnie w pracy mówiłam od razu bo wiedziałam że szybko pójdę na l4. Moja mama jest w UK więc jej nie mówiłam żeby się nie martwiła a jeśli chodzi o rodzinę męża to najchętniej bym nie mówiła do conajmniej 30tc ale to już zostawię mężowi decyzję. P
 
Cześć dziewczyny ! :)
Już w poniedziałek będę wiedzieć czy będę mamą czerwcową czy lipcową :) a to dlatego, że w moim przypadku to skomplikowane :)
Mam 29 lat, w sumie za 3 miesiące 30 :) Mam synka 5 letniego, który w styczniu kończy 6 lat :)
O dziecko starałam się z mężem od dwóch lat. Bez zabezpieczeń, pełen luz. Nie wychodziło. Trafiłam w końcu do lekarza, który stwierdził brak owulacji. Dostałam leki i przez 3 miesiące brałam tabletki wywołujące owulację. Ostatnia wizyta u lekarza 3 tygodnie temu, okazało się, że nadal nie mam owulacji, lekarz kazał zrobić badania hormonalne. Tydzień temu zrobiłam badania.. Coś mnie tknęło parę dni temu, że spóźnia mi się @. Zrobiłam rano test paskowy - dwie kreski. Nie uwierzyłam - bo niby jak skoro nie miałam owulacji w tym miesiącu. Zrobiłam dzień później, dwie kreski. W między czasie odebrałam wyniki. Poziom estradiolu wskazuje 1 trymestr. Czekam na wizytę do poniedziałku. Najpewniej wyjdzie, że owulacji nie mam jak liczyłam z lekarzem 12-14 dc, ale 22-25 dc. Z synkiem zaszłam w ciąże w 7 dc. Więc wszystko możliwe :) Czekam na poniedziałek z niecierpliwością. Boję się cieszyć, bo już po pierwszej dawce leków liczyłam na ciążę. Nie chcę się zawieść, ale wszystko na to wskazuje.
Jeżeli zaszłam w ciążę po 22 dc. to możliwe, że termin mam na lipiec.
Pozdrawiam serdecznie mamusie i trzymajcie kciuki ! :)
 
reklama
Do góry