reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie „słabszy dzien” od 2 dni ☹️ mam mega katar, trochę kaszel tez mnie meczy. Dzis leżę w łożku, z herbata z cytryna i miodem. Poczekam do jutra, jeśli sie nic nie polepszy to udam sie do rodzinnego.
Dziś wskoczyłam w 35tc [emoji33] cholerka! Dopiero co sie zaczęło , a tu zaraz królewicz bedzie na świecie [emoji16]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny! Czy można jeszcze do Was dołączyć? Podczytuję Was od niedawna, ale ze względu na pracę nie miałam wcześniej i tak czasu na udzielanie się na forum, teraz już na L4, więc chętnie do Was dołączę :) Termin mam na 02.06, chłopiec
O kurcze! A gdzie pracujesz, ze tak dlugo dalas radę?
Witamy:)
No za duzo czasu nam na zapoznanie sie nie zostało, niektóre to juz 37, 38 tydz zaczęły i będą się rozpakowywały powoli[emoji16]
 
Hej dziewczyny, ja też jeszcze przed badaniem GBS, no zobaczymy. Tymczasem mam inną zagwostkę. W najbliższą niedzielę jest komunia mojej chrześnicy, ale jej siostra jakieś dwa tygodnie temu zachorowała na mononukleozę. I mam problem, bo bardzo chciałam iść, ale boję się tej dziwnej choroby. Mojego lekarza nie ma w tym tygodniu, a wizytę mam w kolejnym, czyli już po komunii. Czy któraś z Was coś wie o tej chorobie?
 
Dzięki Dziewczyny:) trochę mnie uspokoiłyście... Chce uniknąć antybiotyków przy drugim dziecku bo z pierwszą córką strasznie to przeżyła i ona i ja
 
Hej dziewczyny, ja też jeszcze przed badaniem GBS, no zobaczymy. Tymczasem mam inną zagwostkę. W najbliższą niedzielę jest komunia mojej chrześnicy, ale jej siostra jakieś dwa tygodnie temu zachorowała na mononukleozę. I mam problem, bo bardzo chciałam iść, ale boję się tej dziwnej choroby. Mojego lekarza nie ma w tym tygodniu, a wizytę mam w kolejnym, czyli już po komunii. Czy któraś z Was coś wie o tej chorobie?
Najlepiej sobie przedzwon do niego i zapytaj:)
 
W sumie na L4 to jestem już ponad miesiąc, więc nie aż tak źle ;) a pod koniec pracowałam trochę z domu, trochę w skróconych godzinach pracy i tak się jakoś przedłużyło :) Praca w korpo, głównie przed komputerem...

Tak, to prawda, lada dzień pewnie zacznie się "wysyp" porodów, ja sama nie mogę uwierzyć, że o już 37 tc, tak strasznie szybko to minęło...
 
reklama
Do góry