reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzięki Aga, próbowałam dziś dzwonić, ale jest poza zasięgiem, a jak mi przychodzi info, że numer dostępny i próbuję to znów poza zasięgiem, majówkuje się pewnie jeszcze w jakiejś dzikiej głuszy ;)
A SMS? Albo idz do gabinetu gdzie przyjmuje, zapytaj czy jest i czy mozesz tylko o jedna sprawę zapytać:)
 
reklama
Ja też mam dodatni, gin kazał się nie przejmować.Tak jak pisała @ZUZA.80 antybiotyk na akcję porodowa, że dziecko się nie zaraziło. A jak w cc , hm nie wiem sama. Wtedy przecież dziecko nie przechodzi przez kanał rodny.
Ile kosztuje nie wiem,bo ja na nfz.
A widzisz a ja w 1szej ciąży na NFZ płaciłam jakoś 30 zł za GBS, może teraz jest już refundowany nie wiem...
Moja gin nie zleciła mi tego badania bo poprzednio był +, czy któraś też tak ma? Czy w każdej ciąży macie robione?
 
U mnie „słabszy dzien” od 2 dni [emoji852]️ mam mega katar, trochę kaszel tez mnie meczy. Dzis leżę w łożku, z herbata z cytryna i miodem. Poczekam do jutra, jeśli sie nic nie polepszy to udam sie do rodzinnego.
Dziś wskoczyłam w 35tc [emoji33] cholerka! Dopiero co sie zaczęło , a tu zaraz królewicz bedzie na świecie [emoji16]
Zdrówka
 
A widzisz a ja w 1szej ciąży na NFZ płaciłam jakoś 30 zł za GBS, może teraz jest już refundowany nie wiem...
Moja gin nie zleciła mi tego badania bo poprzednio był +, czy któraś też tak ma? Czy w każdej ciąży macie robione?
robię w każdej ciąży, bo to że raz wyszedł dodatni to nie znaczy, że kolejnym razem będzie tak samo. podobno jak nie masz zrobionego to i tak na wszelki wypadek dostaniesz antybiotyk
 
Hej dziewczyny czy wy już macie wszystko przygotowane ? [emoji6]
Nie
Nie mam komody, wozka, przewijaka, wanienki, torby do szpitala, fotelika z baza, laltatora.... hm co tam jeszcze
Zaczyna mnie to smieszyc syrasznie i przerazac jednocześnie.
W ost mscu tak nas przycisnelo auto teraz zus sie odezwal i chce kase ode mniw (dluzsza historia, oddalam juz 3 tys jeszcze chcą 4 stowki)...
Po prostu brak nam na to kasy
No ale trzeba sie sprężać bo czas nagli:/
Nie mówiąc nic o bajerkach, lampki do pokoju, jakieś karuzele, naklejki, bujaczki, kokony, kocyczki, poduchy do karmienia, sxumisie i inne takie bo nawet o nich teraz nie mysle:p
 
robię w każdej ciąży, bo to że raz wyszedł dodatni to nie znaczy, że kolejnym razem będzie tak samo. podobno jak nie masz zrobionego to i tak na wszelki wypadek dostaniesz antybiotyk
No właśnie a moja gin nie zleca bo był dodatni... Ona mi z poprzedniej karty ciąży przepisała wynik.[emoji54]
A wydaje mi.soe że mamaginekolog pisała że w kazdej ciąży powinien być zrobiony..
 
reklama
Nie
Nie mam komody, wozka, przewijaka, wanienki, torby do szpitala, fotelika z baza, laltatora.... hm co tam jeszcze
Zaczyna mnie to smieszyc syrasznie i przerazac jednocześnie.
W ost mscu tak nas przycisnelo auto teraz zus sie odezwal i chce kase ode mniw (dluzsza historia, oddalam juz 3 tys jeszcze chcą 4 stowki)...
Po prostu brak nam na to kasy
No ale trzeba sie sprężać bo czas nagli:/
Aga ale ty z tych co mają jeszcze więcej czasu prawda? Więc spokojnie wszystko się ogarnie. Na pewno na caas wszystko będzie. Mnie tez paru rzeczy brakuje ale muszę na cito to uzupełnić, bo ja to w przyszłym tygodniu mogę rodzic [emoji2] a każdy też brak jak zawsze, też mieliśmy awarię auta, chrzciny i ciągle coś....
 
Do góry