reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej:)
Ja nie mam parcia na pęcherz ale mała jest tak nisko że bolą mnie pachwiny z kroczem i spojeniem łonowym. U mnie jeszcze 3 tygodnie i powinnam mieć cięcie... Wg miesiączki jestem już w 36+1 TC:)
Na piątek jadę na kwalifikację do cięcia i wyznaczą mi termin oby to był 29.05 akurat przed bożym ciałem.
 
reklama
No to mam GBS dodatni... Któraś z Was miała może? Jakie jest postępowanie?
ja miałam w obydwu ciążach, dostawałam antybiotyk jak tylko się zaczynała akcja i tyle. z tym, że ja rodziłam sn. natomiast nie wiem, jakie jest postępowanie w przypadku cc, najlepiej zapytać swojego gina. ja dziś mam wizytę i będę miała pobierane próbki na to badanie
 
Zupełnie zapomniałam o tym badaniu, jestem w 35tc, wizyta za tydzień wiec pewnie wtedy tez będę miała to badanie. Orientujecie sie jaka cena?
 
Zupełnie zapomniałam o tym badaniu, jestem w 35tc, wizyta za tydzień wiec pewnie wtedy tez będę miała to badanie. Orientujecie sie jaka cena?
cena bardzo zależy od miejsca, gdzie pobierają próbki. W Krakowie np. można zrobić to badanie już za 30 zł (cena za 2 próbki), a u mojej gin w prywatnym gabinecie kosztuje 80 zł (też komplet)
 
Ja też mam dodatni, gin kazał się nie przejmować.Tak jak pisała @ZUZA.80 antybiotyk na akcję porodowa, że dziecko się nie zaraziło. A jak w cc , hm nie wiem sama. Wtedy przecież dziecko nie przechodzi przez kanał rodny.
Ile kosztuje nie wiem,bo ja na nfz.
 
Ja za gbs wczoraj płaciłam 18.50 i przy odbiorze jest możliwa dopłata w zależności od tego jak wyjdzie wynik :)
Dzisiaj za to mam jakiś słabszy dzień, nic mi sie nie chce, w domu pełno rzeczy do zrobienia a ja leżę. Schodzilam rano po schodach z praniem i zjechałam tylkiem po 4ostatnich.. :/
 
ja miałam w obydwu ciążach, dostawałam antybiotyk jak tylko się zaczynała akcja i tyle. z tym, że ja rodziłam sn. natomiast nie wiem, jakie jest postępowanie w przypadku cc, najlepiej zapytać swojego gina. ja dziś mam wizytę i będę miała pobierane próbki na to badanie
W jakiej formie dostaje się ten antybiotyk?
 
reklama
Ja za gbs wczoraj płaciłam 18.50 i przy odbiorze jest możliwa dopłata w zależności od tego jak wyjdzie wynik :)
Dzisiaj za to mam jakiś słabszy dzień, nic mi sie nie chce, w domu pełno rzeczy do zrobienia a ja leżę. Schodzilam rano po schodach z praniem i zjechałam tylkiem po 4ostatnich.. :/
Ja tez leze caly dzien...
Wstalam po 10 i od tego czasu tylko śniadanie i siku 3 razy.
Tak mi sie nie chce nic, tragedia. W domu balagan, obiad niezrobiony... eh slaby dzień..
 
Do góry