reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Siedzę i czekam. Generalnie to już mnie zrypano że przyszłam na izbę a nie do lekarza którego nie ma. Mają urwanie gitary bo porod za porodem wiec atmosfera straszną i dostało się mi.
 
reklama
No to będziemy miały starcie gigantów hihi [emoji16] kochane maleństwa nasze, już takie duże, a niedawno miały kilka milimetrow- jak ten czas leci. No i beczę ze wzruszenia [emoji24]
U mnie od początku na pierwszym prenatalnym już lekarz mówił że będzie duży chłopak koło 4kg :-) teraz w 38 mamy zobaczyć jak przybiera na wadze i ewentualnie umówić się na cc jak będę chciała. Lekarz jest za tym by powyżej 4kg robić cc ale wybór należy do mnie
Siedzę i czekam. Generalnie to już mnie zrypano że przyszłam na izbę a nie do lekarza którego nie ma. Mają urwanie gitary bo porod za porodem wiec atmosfera straszną i dostało się mi.
Który to tydzień? Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się potoczylo :*
 
Wrocilam wlaśnie z warsztatów "Mamo to ja". Trwalo od 17 do 20. Jak dla mnie najfajniejszy byl wyklad położnej z Instytutu Matki i Dziecka, głownie na temat kolek ;) Konkretnie, na temat, z żartem i angażowaniem mam. O bezpieczenstwie i fotelikach też było ciekawie. Za to pani pielegniarka na koniec niby mądre rzeczy mówila, ale jak wspomniala o rozszerzaniu diety od 4 miesiaca, to straciła calą wiarygodnosć w moich oczach..
Ale ogólnie bylo ciekawie i jak ktoraś z Was ma możliwość uczestniczyć w warsztatach to polecam. Nadmiar wiedzy jeszcze nikomu nie zaszkodzil, i jest okazja, żeby zapytac fachowcow o różne kwestie :)
 
Siedzę i czekam. Generalnie to już mnie zrypano że przyszłam na izbę a nie do lekarza którego nie ma. Mają urwanie gitary bo porod za porodem wiec atmosfera straszną i dostało się mi.
No faktycznie, powinnaś była przyjść do lekarza którego nie ma [emoji14] mocni są. Olej ich,dziecko jest najważniejsze
 
Siedzę i czekam. Generalnie to już mnie zrypano że przyszłam na izbę a nie do lekarza którego nie ma. Mają urwanie gitary bo porod za porodem wiec atmosfera straszną i dostało się mi.
No niestety, na izbie czasem mają urwanie głowy więc jeśli się da, to warto iść do lekarza w ciągu dnia - może nawet nie swojego, po prostu posiadającego sprzęt ;) no ale jak już siedzisz to nie wychodz, musisz się dowiedzieć wszystkiego :)
 
K8y, ja zawsze jak idę do szpitala to nastawiam się na niemile traktowanie ale niech sobie gadają co chcą. Lepiej sprawdzic niż później żałować. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. A dalej Cię boli ?
 
reklama
Do góry