reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To ja z innej beczki: chyba dziś pojadę na izbę przyjęć sprawdzić czy wszystko jest ok. Leze cały czas w łóżku a zaczął boleć mnie brzuch jak na miesiączke i cały krzyż. Do tego tak mnie przeczysciło że masakra:( nie bolał mnie brzuch ani nic. Nie mam skurczy. Brzuch mi się nie spina więc już nie wiem co to jedt
 
reklama
Ja też bym się nie zgodziła na obracanie dziecka.

K8y, może lepiej pojedź. Sprawdza co jest grane i w razie czego pomogą albo Cię uspokoją, że wszystko jest dobrze.
A jak się ruszasz to też Cię boli ? Cały czas boli ?
 
To ja z innej beczki: chyba dziś pojadę na izbę przyjęć sprawdzić czy wszystko jest ok. Leze cały czas w łóżku a zaczął boleć mnie brzuch jak na miesiączke i cały krzyż. Do tego tak mnie przeczysciło że masakra:( nie bolał mnie brzuch ani nic. Nie mam skurczy. Brzuch mi się nie spina więc już nie wiem co to jedt
Lepiej sprawdzić. Nawet jeśli to infekcja to lepiej szybciej zareagować. Chociaż duże prawdopodobieństwo, że to po prostu jelitówka ;)
 
K8y, dawaj znać jak tam u Ciebie. Trzymam kciuki, żeby Ci przeszło jak najszybciej!

Dziewczyny, a czy owinięcie się pępowina przez dziecko można jakoś zaobserwować po ruchach czy tylko przez usg ?
Moja mala leżała dupka do dołu i niedawno czułam jak się odwracała i teraz czasem czuje takie dziwne jej ruchy. Takie gwałtowne i takie jakby trzepotanie w środku. Jakby chciala sie odwrocic czy przekrecic ale nie moze. Wczesniej takich nerwowych ruchów nie czulam. Muszę lekarzowi powiedzieć, bo troszkę mnie to martwi o_O
 
Ostatnia edycja:
obwinięcie się pępowiną jest bardzo łatwo sprawdzalne - wystarczy użyć dopplera podczas usg i uwidocznić przepływy (przynajmniej wg lekarki). więc to w sumie takie gdybanie czmu się nie obróciło ;)
A to nie wiem :) Pamietam tylko, ze kolezanka miala takie obawy i skonczylo sie cc, bez odwracania dziecka.
 
@Ania72821 jak sie ruszam tez boli. Mam uczucie jakby mi miednicę na kole łamali. Kręgosłup juz mnie nie boli. Mała mniej się rusza dzisiaj.
Po 18 pojade pewnie i sprawdzimy czy wszystko jest ok
 
Hejo, ja już po wizycie. Z malutkim wszystko ok [emoji4] odwrócił się już główką w dół i oby tak zostało. Wg pomiarów wychodzi ze waży ok 2500g więc duży [emoji28] zresztą,nie spodziewam się, że urodze kruszynkę, skoro Dawid miał 3900g. Zobaczymy jak za 3 tygodnie
 
reklama
Do góry