reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mój reaguje na mięso zamiast na słodkie, a do tego często jest śpiochem i jak dotrze do niego śniadanie, to tylko czuję kilka małych kopniaczków albo przeciągnięcie, budzi się często dopiero koło 10 ;) wczoraj przez stały dopływ energii też był aktywny cały dzień. I ja zaczynam puchnąć, czuje od kilku dni, obrączka poszła na półkę, mam nadzieję, że po świętach jak będę więcej leżeć, to trochę przejdzie. No i w nocy nie mogę spać, bo strasznie mi gorąco ;)
 
reklama
@agata.szy to też racja , u mnie tak już różnie w sumie. W końcu już spora dzidzia w brzuszku!

Dziś pożyczyłam sobie cudo od rodziców..... polecam mamusiom któym puchną stópki bo to daje taką niesamowitą ulgę że ja nie mogę :D Bąbelki , chłodna woda suuuper ;)
Nie mogę się doczekać lepsze pogody żeby trochę rozchodzić obżarstwo, bo u mnie pogoda fatalna strasznie wieje , wychodzić się nie chce w ogóle na dwór....Zobacz załącznik 844382
ale super ten masażer :) chyba poproszę męża, żeby mi taki sprezentował, bo moje stopy dają mi się ostatnio we znaki :( dodatkowo tak mnie dziś w nocy łydki bolały, że nie mogłam spać. biorę już na noc zapobiegawczo magnez, bo w poprzedniej ciąży miałam okropne skurcze. na te łydki, to oprócz trzymania nóg do góry jak najczęściej to nie wiem, co by można było jeszcze zrobić...

co do ruchów maluszka, to mój bardziej się ostatnio przeciąga, wierci niż kopie. ale też miałam kilka dni temu taką sytuację, że po raz pierwszy ogarnęła mnie panika, bo go nie czułam. już miałam jechać sprawdzać czy wszystko ok, ale na szczęście maluszek po chwili się odezwał :) nie ma co lekceważyć takich sytuacji, lepiej pojechać i się upewnić, że wszystko dobrze.
 
Jeju, ja też taki masażer będę musiała sobie kupić (nawet nie wiedziałam, że takie coś jest ;))! Nogi mi puchną okropnie, a najgorsze są puchnące ręce, z drętwieniem palców i bólem stawów w palcach :( Tej atrakcji w poprzedniej ciąży nie miałam, ale cóż, jestem o 8 lat starsza ;)
 
Mi póki co nie puchną nogi jedynie to palce jak jest ciepło. Oby tak było do końca bo po rozwiązaniu te kilka dni wyglądałam jak ogr i teraz też pewnie będę;)

Dziewczyny które mają mieć cesarkę: macie już skierowanie na zabieg i wyznaczony termin? Ja mam dzisiaj wizytę i nie wiem czy już brać skierowanie
 
@Ania72821 Mam tak samo. Jak mi brzuch twardnieje wtedy mam wrażenie, że moje serce pompuje 10x więcej krwi i ledwo oddycham. Uff dobrze, że nie tylko ja tak mam :)

Wiecie jacy są faceci :) Oni mniej emocjonalnie podchodzą do ciąży niż kobiety ( nie wszyscy), ale to my spędzamy z brzuszkiem 24/24 wszystko nas fascynuje, myślimy o tym, a oni cóż :) Mój maż drugą ciążą już tak się nie jara. Pierwsze dziecko to każdy ruch chciał czuć, interesował się. A teraz interesuje się moim samopoczuciem, czasem pogłaszcze brzuch, poczuje ruchy, ale już tak bez emocji jak przy pierwszym :) Mój maż ma też nową pracę na głowie, nowa sytuację i częściej myśli o tym niż o maluszku.
Wyprawkę ja mam na głowie i bardzo dobrze, bo on wie, że po co się spierać ze mną jak mam swoją wizję :) Mój mąż tylko taszczy do domu i akceptuje moje wybory ;) Wózek wybraliśmy razem, fotelik też wybierze on.
Mój mąż pomaga w domu, jedyne za co mogę chwalić teściową :D od kiedy się znamy sprzątał w domu i mi pomaga też. Czasem muszę krzyknąć, fochy pokazać, bo czasem mówi "jakbyś powiedziała to bym zrobił" ale nie domyśli się :)
Mój mąż z tym "jakbyś powiedziała to bym zrobił" ma dokładnie tak samo.. Ostatnio strasznie się uśmiałam - poprosiłam, żeby odkurzyl w sypialni i on to zrobił, ale już poza linię sypialni nie wyjechał choć na korytarzu były paprochy :) zawsze mnie to śmieszy, że nic poza tym o co proszę nie zrobi, nie jest to zapewne celowe tylko faceci tak działają po prostu :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis mój dzien na krzywą cukrową. W sumie to ostatni dzwonek, miałam isć na pobranie w zeszlym tygodniu, ale przez to paskudne przeziebienie wizyta sie odwlekla. Wzielam sobie za Waszą radą cytrynę. Rzeczywiscie "smakuje" lepiej, ale siedze i czuję, że mi sie robi niedobrze :/ Mam nadzieje, że przejdzie
.. Krzywa cukrowa robilam już 2 razy i nie mialam z tym wiekszych problemów, mam nadzieje, że teraz też tak będzie...

Dziewczyny robicie III badanie prenatalne?
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, ja robie. Mam termin na 18.04. Dwa pierwsze mialam w ramach nfz, za trzecie place- u mnie to koszt 200zl.
 
Również robię, mam wizytę w sobotę. Koszt to 150 zł. Na poprzednim prenatalnym lekarz dostrzegł bright spot i miedzy innymi to jest głównym powodem tego, ze robię III badanie. Chciałabym sprawdzić jak sie ma sytuacja.
Miłego dnia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry