reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny :)

Oj ta moja niunia... znów dziś bardzo malutko się rusza. To już w sumie 3 dzień takiego jej leniuchowania i już się bardzo martwię. Tylko od czasu do czasu czuje delikatne kopniaczki, może z 2 razy wyczułam że się leciutko wypina w okolicach pępka. Do tej pory cały czas bardzo się ruszała i wypinała, przez to miałam zawsze napięty brzuch a teraz mięciutki. Może się jakoś tak ułożyła? A może coś nie tak? Co myślicie?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że to normalne, grunt że cokolwiek czujesz...Możesz spróbować zjedzenia czegoś słodkiego albo napić się słodzonego gazowanego napoju typu cola.
Wiem wiem nie zdrowe, ale część lekarzy zaleca niewielka ilość, jak mamusia martwi się, że nie czuje ruchów..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewa.se tak jak piszą dziewczyny trochę słodyczy i powinna się rozruszać:) a jak to nic nie da to warto jechać do szpitala i sprawdzić dla własnego spokoju.

Ja mam we wtorek wizytę i nie mogę się doczekać:) mam nadzieję że młoda dużo urosła i wszystko jest ok. Może będzie łaskawa i da sobie zrobić zdjęcie w ramach pamiątki:)

Któraś z Was kupuje album "moje pierwsze 5 lat życia"?
 
Hej dziewczyny :)

Oj ta moja niunia... znów dziś bardzo malutko się rusza. To już w sumie 3 dzień takiego jej leniuchowania i już się bardzo martwię. Tylko od czasu do czasu czuje delikatne kopniaczki, może z 2 razy wyczułam że się leciutko wypina w okolicach pępka. Do tej pory cały czas bardzo się ruszała i wypinała, przez to miałam zawsze napięty brzuch a teraz mięciutki. Może się jakoś tak ułożyła? A może coś nie tak? Co myślicie?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Który to tydzień? Piszą, że od pewnego momentu jak dziecku za ciasno to kopniaki są coraz rzadsze, zastepowane raczej przez przeciąganie :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agata.szy to też racja , u mnie tak już różnie w sumie. W końcu już spora dzidzia w brzuszku!

Dziś pożyczyłam sobie cudo od rodziców..... polecam mamusiom któym puchną stópki bo to daje taką niesamowitą ulgę że ja nie mogę :D Bąbelki , chłodna woda suuuper ;)
Nie mogę się doczekać lepsze pogody żeby trochę rozchodzić obżarstwo, bo u mnie pogoda fatalna strasznie wieje , wychodzić się nie chce w ogóle na dwór....
29995286_1800648079956035_522037588_o.jpg
 

Załączniki

  • 29995286_1800648079956035_522037588_o.jpg
    29995286_1800648079956035_522037588_o.jpg
    845,1 KB · Wyświetleń: 674
Mnie zastanawia w drugą stronę, czemu tak dużo rusza się moja mała [emoji5] dziś rodzinka przy obiedzie podziwiała jak raz lewy bok góra, za chwilę prawy[emoji16] ale próbuje na filmie uchwycić i nie mogę[emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie zastanawia w drugą stronę, czemu tak dużo rusza się moja mała [emoji5] dziś rodzinka przy obiedzie podziwiała jak raz lewy bok góra, za chwilę prawy[emoji16] ale próbuje na filmie uchwycić i nie mogę[emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to moja od 3dni podobnie wypycha się i puka ile wlezie. Dziś pobiła rekord bo od 14 do teraz wygina się może z 1,5 H przerwą bo polozylam się i zasnelam...też się lekko zeschizowalam ze nie spi tylko cały czas buszuje...może dlatego że cały czas coś jem i zaraz pekne?

 
Mi też brzuch cały podskakuje. Czasem się zastanawiam czy to właśnie normalne, że aż tak bardzo się wierci. Rzadko czuje ruchy na dole, bardziej pod żebrami i z prawego i lewego boku.

Kurcze dziś się wystraszyłam, bo przez 2 godziny napinał mi się brzuch i z czasem coraz boleśniej. Zaczęłam mierzyć odstępy pomiędzy i mi wychodziło tak co 7-10 minut i skurcz trzymał +/- minutę. Brzuch mnie zaczął pobolewac na dole ale na szczęście przeszło, bo już zaczęłam się martwić... Muszę koniecznie powiedzieć o tym na wizycie.
 
@agata.szy to też racja , u mnie tak już różnie w sumie. W końcu już spora dzidzia w brzuszku!

Dziś pożyczyłam sobie cudo od rodziców..... polecam mamusiom któym puchną stópki bo to daje taką niesamowitą ulgę że ja nie mogę :D Bąbelki , chłodna woda suuuper ;)
Nie mogę się doczekać lepsze pogody żeby trochę rozchodzić obżarstwo, bo u mnie pogoda fatalna strasznie wieje , wychodzić się nie chce w ogóle na dwór....Zobacz załącznik 844382
Ale masz wygodę z tym masazerem ...też już zauważyłam że drugi dzień puchna mi lekko stopy więc jeszcze tragedii nie ma.

 
Próbowałam z tymi slodkosciami i ze wszystkim co ją do tej pory pobudzało, i nic. Wiecie, mi do tej pory brzuch skakał nieprzerwanie od rana do wieczora a tu naraz z nia na dzien prawie nic. Więc przejechałam się na KTG, wszystko ok z dzidzią, przed chwilą wrociliśmy :) Nie chciałam panikować ale stwierdziłam że bez sensu się stresować kolejny dzień z rzędu. Chociaż myślałam że mi serce gardłem wyskoczy jak położna szukała tętna... Ale wszystko wyszło w normie, a i przy okazji lekarka zrobiła mi usg i widziałam moje maleństwo [emoji7] Ostatni raz widziałam ją w 20 tygodniu, co za widok, ah[emoji173] Do tego Pani doktor powiedziała że bardzo dobrze że przyjechałam i jak takie rzeczy się dzieją to powinno się przyjeżdżać i sprawdzać, więc nie czułam się przynajmniej jak przewrażliwiona panikara [emoji57]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to moja od 3dni podobnie wypycha się i puka ile wlezie. Dziś pobiła rekord bo od 14 do teraz wygina się może z 1,5 H przerwą bo polozylam się i zasnelam...też się lekko zeschizowalam ze nie spi tylko cały czas buszuje...może dlatego że cały czas coś jem i zaraz pekne?

Tak samo mam [emoji5] od 15:00 raz czkawka, raz kopanie z małą przerwą i znów. Faluje mi brzuch cały czas. A mąż przyłożył rękę i spokój[emoji5]
Ja oglądalam film i ze śmiechu juz tak brzuch bolał, a młoda fikała i wcale mi to nie ułatwiało [emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry