reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mój Gabcio w 20tyg miał 333g. Ciągle nie widać mojego suwaczka we wpisach mimo że niby jest w sygnaturze :( wkurzające. Widzicie ,może tylko ja nie widzę?
Ale zimno. Ja nie cierpię czapek ale mam takie płaskie nauszniki i na to kaptur i nie jest źle. Mam trochę kataru. Muszę jeść więcej Wit C
W aplikacji nie widać wszystkich suwaczków..
 
reklama
Ja w aplikacji nigdy nie widzę mojego suwaczka. Dopiero jak napisze coś z lapka to się pokazuje

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za odpowiedź :) , tylko że ja niemam aplikacji. Jestem na przeglądarce w telefonie i wcześniej widziałam a teraz nie, ale zobaczę na kompie jeszcze.
Miłej nocki :)
 
Wracam wlasnie z konferencji w Warszawie. To pewnie mój ostatni taki "wyskok", bo brzuch coraz większy, a jak już zniknie i maly sie pojawi na świecie to zanim wroce do pracy to lata świetlne miną ;) W sumie to nie musialam jechać, ale powiem Wam, źe fajnie tak czasem odmienic sobie otoczenie, nawet na kilka godzin. Niby nic wielkiego, ale inni ludzie na około, nawet inne budynki, troche czlowiekowi mózg wypiorą, ale przynajmniej czlowiek sie oderwie od codzienności..
A maly w brzuchu to nie wiem, czy zadowolony, czy protestuje, bo tak mnie jakos na górze pod cyckami cos ciśnie, że aż w pociągu wyciagnęlam sie jak dluga, bo nie idzie siedzieć normalnie...
 
Mnie to "polskie" baby shower się nie podoba i nie chce takiej "imprezy".

Ja za 2,5 tygodnia mam 3cie prenatalne.

Suwaczki w przeglądarce w telefonie widac jak się obróci telefon poziomo.
 
3cie prenatalne możesz mi powiedzieć co to jest bo serio tak czytam a nie wiem o co chodzi

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Gabcio w 20tyg miał 333g. Ciągle nie widać mojego suwaczka we wpisach mimo że niby jest w sygnaturze :( wkurzające. Widzicie ,może tylko ja nie widzę?
Ale zimno. Ja nie cierpię czapek ale mam takie płaskie nauszniki i na to kaptur i nie jest źle. Mam trochę kataru. Muszę jeść więcej Wit C
Nie widac

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Do góry